Farmakotechnikai įžiebė Kalėdinę eglutę

Gruodžio 11 d. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Farmakotechnikos studijų programos studentai, dėstytojai, socialiniai partneriai rinkosi į renginį „Įžiebkime Kalėdinę eglutę“. Eglutė buvo papuošta Kauno „Vaivorykštės“ vaikų lopšelio-darželio vaikų pagamintais žaisliukais, auditorija – studentų rankomis darytomis snaigėmis. Renginio vedėjai Klaudijus Virmauskas, Karolina Liumparaitė ir katedros vedėja Danguolė Grūnovienė sveikindami ir linkėdami nuostabiausių šventinių akimirkų įžiebė eglutės girliandą. Kalėdines dainas dovanojo pirmo kurso studentė Austėja Dovidonytė.

Renginio dalyviai būrėsi į komandas ir dalyvavo viktorinoje. Komandos gavo užduotis, kurioms atlikti reikėjo žinių, kūrybiškumo bei meninių gebėjimų. Taip buvo patikrintos farmacijos ir „apie viską – apie nieką“ žinios, buvo sukurti atvirukai su palinkėjimais Kauno „Vaivorykštės“ vaikų lopšelio-darželio vaikams. Komandas vertino socialinių partnerių atstovai, UAB „Eurovaistinės“ personalo atrankų vadybininkė Sandra Šilkūnaitė, UAB „Premeda“ direktorius Romualdas Paulauskas,  bei dėstytoja Regina Motienė ir trečiakursiai studentai. Pirmąsias 3 vietas užėmusios komandos apdovanotos Kauno kolegijos ir „Eurovaistinės“ suvenyrais.

Organizuojant renginį-viktoriną aktyviai įsitraukė dėstytojai: Regina Motienė, Ina Inokaitienė, Aurimas Galkontas, III kurso studentai Paulius, Greta, Jorūnė, Vaida ir kiti.

You may also like...