Fakulteto studentų išvyka į finansų rinkų laboratoriją

Lapkričio 6-ąją Kauno kolegijos Verslo fakulteto Finansų studijų programos antrakursiai kartu su Finansų ir apskaitos katedros dėstytojomis Jolita Radzeviče ir Irena  Klimavičiene lankėsi finansų rinkų laboratorijoje „Bloomberg LAB“.

Informacinę platformą „Bloomberg Professional” visame pasaulyje naudoja daugiau nei 320 tūkstančių verslo lyderių ir finansų profesionalų. „Bloomberg Professional“ – pirmaujanti ekonomikos ir finansų sistema pasaulyje. Tai programinė-informacinė platforma, kuri leidžia analizuoti rinką, atlikti tyrimus ir priimti sprendimus, remiantis realiojo laiko bei istoriniais duomenimis. Studentai universitetuose dažniausiai gauna sausas akademines žinias – jie studijuoja iš vadovėlių, tačiau knygos neatspindi kiekvieną valandą besikeičiančios finansų rinkos ir joje vykstančių procesų. „Bloomberg Financial Markets Lab“ laboratorijos veikia daugelyje universitetų visame pasaulyje. Kauno technologijų universitetas – vienintelis iš Baltijos šalių universitetų, turintis šią „Bloomberg Professional” platformą.

Kauno kolegijos studentai ir dėstytojai dėkoja Kauno technologijų universiteto Finansų rinkų laboratorijos vadovei Ramintai Benetytei už sudėtingą paskaitą ir šiltą priėmimą. Tie, kurie domisi finansų rinkomis ir siekia karjeros finansų sektoriuje, universitetas siūlo  „Bloomberg Markets Concept“ mokymus, kurie yra suformuoti paties „Bloomberg L. P.“ centro kartu su į kursus integruotu testu. Išlaikius testą dalyvis gauna „Bloomberg L. P.“ patvirtintą sertifikatą, kuris įprasmina gerą profesinę pradžią jaunam finansininkui.

You may also like...