Fakulteto komanda Suomijoje gilino istorijų pasakojimo (angl. storytelling) žinias

Kauno kolegijos Verslo fakulteto komanda pagal tarptautinių mainų programos Nordplus tinklo Newelra intensyvią programą Storytelling as Contributor for Development ir Rural Area viešėjo Saimaa universitete (Suomija). Intensyvios programos metu aštuoni Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros studentai kartu su dėstytoja Asta Pukiene ir Verslo fakulteto projektų vadovu Wilfred’u Tchasse gilino žinias, kaip pritaikyti storytelling‘ą (liet. istorijų pasakojimą) ženklodaroje.

5 dienų išvykoje studentai įgijo teorinių ir praktinių žinių, kaip sukurti istorijas, kurios padidintų prekės ženklo žinomumą ir kaip istorijų pasakojimą pritaikyti rinkodaroje, kaimo vietovių produktų plėtrai, naudojant vietinius išteklius. Veiklose dalyvavę studentai atstovavo įvairių verslo sričių studijų programas, tad programos metu buvo gilinamos tarpkultūrines ir profesinės žinios.

Saimaa universitete viešėjo keturių aukštųjų mokyklų komandos iš Lietuvos, Suomijos, Latvijos ir Estijos. Viešnagę Suomijoje papildė ne tik išsamūs lektorių pranešimai, hakatonas, bet ir žiemos linksmybės, ekskursija bei apdovanojimai.

You may also like...