Esami ir būsimi sveikatos priežiūros specialistai minėjo Tarptautinę slaugytojų ir akušerių dieną

Kauno kolegijos Medicinos fakultete gegužės 10 d. gausiame specialistų ir studentų būryje buvo paminėta Tarptautinė slaugytojų ir akušerių diena. Tądien buvo girdėta gausybė sveikinimų ir pamąstymų apie slaugytojų ir akušerių profesijas.

NuotraukaNuskambėjus Bendrosios praktikos slaugos studijų programos I kurso studentės Ridanos Apulskės muzikiniam kūriniui, Medicinos fakulteto dekanas gydytojas Julius Dovydaitis nuoširdžiai pasveikino į šventę susirinkusius svečius, absolventus, studentus, dėstytojus. Dekanas prisiminė Kauno P. Mažylio medicinos mokyklos istoriją, akušerio ir slaugytojo profesinės veiklos ištakas, linkėjo studentams augti ir tobulėti pasirinkus šią svarbią ir išskirtinę mediko profesiją.

Šventėje dalyvavo ir profesine patirtimi dalijosi LSMU VšĮ Kauno klinikų administracijos atstovė Aurelija Alčauskienė, Kauno fotoklinikinės ligoninės direktoriaus pavaduotoja slaugai Gražvydė Masiliūnienė, Respublikinės Kauno ligoninės vyriausioji slaugos administratorė  Marija Žeruolienė, Lietuvos akušerių sąjungos prezidentė, Kauno klinikinės ligoninės vyresnioji akušerė Ilona Joneliūnienė, Slaugos katedros dėstytojai, bendrosios praktikos slaugos ir akušerijos studentai. Pirmojo kurso studentai vaizdžiai pristatė pirmųjų studijų metų studentiško gyvenimo įspūdžius, o vyresnieji jų kolegos dalijosi įgyta profesine patirtimi.

Lietuvos akušerių sąjungos prezidentė Ilona Joneliūnienė pasveikino studentus ir dėstytojus su nuostabia švente ir pažymėjo, kad profesinėje akušerijos veikloje svarbu puoselėti tokias vertybes, kaip  atsakingumas, kruopštumas, profesionalios akušerijos žinios.

SNuotrauka-4laugos katedros vedėja Vilma Rastenienė už ilgametį kūrybingą bendradarbiavimą, mentorystę rengiant bendrosios praktikos slaugos ir akušerijos specialistus dėkojo LSMU VšĮ Kauno klinikų, Respublikinės Kauno ligoninės, Kauno klinikinės ligoninės, Panemunės ir palaikomojo gydymo slaugos namų mentoriams.

Renginio programą papildė Bendrosios praktikos slaugos studijų programos I kurso studento Tado Vainoro, VDU „Rasos“ gimnazijos folklorinės grupės ir LSMU Kauno klinikų choro muzikiniai kūriniai.

Džiugu, kad ši kasmetinė profesinė šventė suburia studentus, dėstytojus ir praktikus nuoširdžiai bendradarbiauti ir paminėti garbingas slaugytojo ir akušerio profesijas.

You may also like...