Ergoterapijos programos studenčių iniciatyva Respublikinės Kauno ligoninės pacientams

Ergoterapijos programos studenčių iniciatyva Sausio 15 dieną Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) Psichiatrijos klinikoje, Aleksoto sektoriuje, vyko renginys pacientams, prie kurio organizavimo ir įgyvendinimo noriai prisijungė profesinę praktiką klinikoje atliekančios Kauno kolegijos Medicinos fakulteto ergoterapijos studijų programos studentės.

Praktikantės dalyvauti renginyje pakvietė klinikoje besigydančius pacientus, kurie atliko muzikinius kūrinius gitaromis ir fortepionu, skaitė eiles. Studentės taip pat skaitė pacientų kūrybos eilėraščius, dainavo, šoko. Renginio metu visus dalyvius ir žiūrovus suvienijo bendras šokis ir daina, o vėliau visiems pasirodymų dalyviams buvo įteikti simboliniai padėkos raštai.

hdrOrganizatorių, dalyvių ir pacientų atsiliepimai apie renginį:

Aušra Čepaitienė (RKL Psichiatrijos klinikos ergoterapeutė): džiaugiuosi, jog studentės noriai įsitraukė į renginio organizavimą, sugebėjo sudominti pacientus. Praktinė užduotis buvo nelengva, tačiau džiaugiuosi, kad renginys pavyko, kad galėjome suteikti džiaugsmo pacientų akims, ausims ir širdims, praskaidrinti jų kasdienybę. Nuoširdus ačiū visoms, kurios prisidėjo.

Gabrielė (Kauno kolegijos Ergoterapijos studijų programos studentė): buvo labai smagu matyti dalyvių susidomėjimą, jų geras emocijas, plačias šypsenas. Didžiausią įspūdį paliko pacientų atskleisti talentai, kuriais jie noriai su visais pasidalino ir dar labiau pagyvino mūsų organizuojamą renginį.

Andrius (RKL pacientas): labai šauniai suorganizuotas renginys. Renginį vedė ir puikiai susidorojo su užduotimis studentė Gabrielė bei jos kolegė Akvilė. Užsiėmimai buvo įdomūs ir įtraukiantis – dainos, poezija, šokiai. Manau, visiems žiūrovams patiko, netrūko ovacijų ir plojimų. Vakaras puikiai užbaigtas bendru pacientų ir renginio dalyvių šokiu. Tokių renginių reikėtų daugiau. Ačiū.

You may also like...