„Erasmus+“ patirtis: pirmieji studentų įspūdžiai iš šaltosios Suomijos

„Erasmus+“ patirtis: pirmieji studentų įspūdžiai iš šaltosios SuomijosNors Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete dar tik prasidėjo antroji pavasario semestro savaitė, pagal mainų programą „Erasmus+“ į Suomiją studijuoti išvykę Turizmo ir viešbučių vadybos antrakursiai, Paulius Bastys ir Eglė Strabulytė, naujoje studijų aplinkoje laiką leidžią jau gerą mėnesį. Studentai mokslus kremta Imatra mieste, Saimos taikomųjų mokslų universitete (angl. Saimaa University of Applied Sciences).

„Erasmus+“ patirtis: pirmieji studentų įspūdžiai iš šaltosios SuomijosBūsimieji turizmo vadybininkai pasakoja, kad semestro pradžia vienoje iš Skandinavijos šalių – labai įdomi ir puikiai klostosi. „Labai patinka mokymo įstaiga: grupės draugai – draugiški, mokslai iš pirmo žvilgsnio atrodo sunkesni nei Lietuvoje, tačiau vis labiau suprantu, jog be reikalo nervinausi“, – įspūdžiais dalijasi Paulius.

„Erasmus+“ patirtis: pirmieji studentų įspūdžiai iš šaltosios SuomijosEglė antrindama Pauliui prideda, jog verta pasidžiaugti Saimos taikomųjų mokslų universiteto suteiktomis apgyvendinimo sąlygomis ir praktiškomis paskaitomis: „Mokslai nėra itin sudėtingi, bet labai daug įvairių praktinių užduočių, pavyzdžiui, turėjome sugalvoti, pagaminti bei parduoti naują produktą. Užduotis pasisekė – pardavėme netgi daugiau nei tikėjomės“, – dar šviežiais prisiminimais dalijasi studentė.

„Erasmus+“ patirtis: pirmieji studentų įspūdžiai iš šaltosios SuomijosPraktines užduotis būsimieji turizmo vadybininkai Suomijoje atlieka itin intensyviai – viešėdami dar tik mėnesį, antrakursiai jau spėjo sudalyvauti universiteto organizuojamoje viešbučių mugėje. Šiai mugei jaunuoliai ruošėsi susiskirstę į grupes. Kiekviena komanda turėjo sugalvoti naują viešbučio idėją ir pristatyti ją į renginį atėjusiems svečiams, o Pauliui netgi teko garbė tapti grupės lyderiu.

Pagal mainų programą „Erasmus+“ išvykę būsimieji turizmo vadybininkai džiaugiasi, kad užduotys, kurias gauna Saimos universitete, yra ne tik įdomios, bet ir suteikia naujos patirties. Jaunuoliai viliasi, kad jas įgyvendinti seksis taip pat gerai, kaip ligi šiol. Studentų viešnagė Imatra mieste tęsis visą pavasario semestrą – į Lietuvą jaunuoliai ketina sugrįžti gegužės mėnesį.

 

You may also like...