Dokumentų valdymo paskaita Tauragės savivaldybės archyvuose

Dokumentų valdymo paskaita Tauragės savivaldybės archyvuoseVienas iš dokumentų valdymo dalyko tikslų yra gebėti parengti ir perduoti įstaigos (įmonės) dokumentus archyviniam saugojimui ir sužinoti, kaip yra organizuojamas dokumentų archyvinis saugojimas. Siekiant šio tikslo įgyvendinimo kokybės, gegužės 30 dieną dėstytojos Zitos Mejerienės iniciatyva Kauno kolegijos Tauragės skyriaus įstaigų ir įmonių organizavimo specialybės studentai lankėsi Tauragės savivaldybės archyvuose.

Dokumentų valdymo paskaita Tauragės savivaldybės archyvuoseStudentai, lydimi savivaldybės bendrojo skyriaus vedėjos Rimos Marozienės, pabuvojo Tauragės savivaldybės Bendrojo skyriaus Gyventojų priėmimo kabinete ir susipažino su jame dirbančių darbuotojų darbu bei išgirdo, su kokiais klausimais, susijusiais suarchyvu, kreipiasi rajono gyventojai. Toliau studentai pabuvojo apsilankė archyvuose, kuriuose saugomi ilgo ir trumpo naudojimo dokumentai, kurių kiekis sudaro 1 kilometrą ir 200 metrų. Čia studentai sužinojo apie savivaldybės dokumentacijos plano rengimą, bylų formavimą, dokumentų paruošimą saugojimui ir naujausius pakeitimus šioje srityje, susipažino su reikalavimais dokumentų saugojimui ir tam skirta įranga. Archyvo darbuotojos papasakojo apie savo darbą, jo svarbą bei atsakomybę, parodė dar nuo 1948 metų saugomus dokumentus

Studentams buvo paruoštos užduotys iš dokumentų valdymo dalyko, todėl jie buvo smalsūs, aktyvūs, pateikė daug klausimų ir liko patenkinti, kad turėjo galimybę ne tik išgirsti apie dokumentų archyvavimą paskaitos metu, bet ir visa tai pamatyti savo akimis.

You may also like...