Dėstytojo V. Urbanavičiaus vizitas Ukrainoje: mezgami bendradarbiavimo ryšiai

Dėstytojo V. Urbanavičiaus vizitas Ukrainoje: mezgami bendradarbiavimo ryšiaiŠių metų birželio 4–8 dienomis Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Aplinkos inžinerijos katedros dėstytojas Valdas Urbanavičius pagal Erasmus+ programą lankėsi Lvovo nacionaliniame agrariniame universitete (Ukraina).

Vizito metu V. Urbanavičius skaitė paskaitas apie Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūrą, valstybinius georeferencinių erdvinių duomenų ir teminius kartografinius rinkinius, jų formavimo ir tvarkymo principus. Universiteto studentai išbandė išmaniojo kartografavimo galimybes, rinko lauko duomenis ir juos vizualizavo. Studentai ir dėstytojai buvo sudominti kartografinių duomenų valdymo, projektų planavimo, vykdymo ir pateikimo metodais. Dėstytojo V. Urbanavičiaus vertinimu, Lvovo universiteto studentai – žingeidūs.

Dėstytojo V. Urbanavičiaus vizitas Ukrainoje: mezgami bendradarbiavimo ryšiaiLvovo nacionalinio agrarinio universiteto dėstytojams buvo pristatyta virtuali mokymosi aplinka „Moodle“. Universitete svečiavęsis dėstytojas klausytojus supažindino, kaip informacinių komunikacijų technologijos yra naudojamos tradicinėse ir nuotolinėse studijose, pateikiant Geodezijos studijų programos Kartografijos dalyko informaciją.

Glaudūs bendradarbiavimo ryšiai su tos pačios srities tyrėjais, bendri moksliniai taikomieji tyrimai ir jų sklaidos galimybės bus naudingos bendrų veiklų matavimų inžinerijos srityje plėtojimui.

You may also like...