Dėstytojo V. Čapo stažuotė Vengrijoje: apie bendradarbiavimą ir „Erasmus“ galimybes

Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Medijų technologijų katedros lektorius Vytautas Čapas vasario 25 – kovo 1 dienomis lankėsi Budapešto Metropoliteno universitete, Vengrijoje. Vizito metu lektorius susipažino su universitetu, rengė diskusijas su dėstytojais, lankėsi laboratorijose.

Kaip pasakoja V. Čapas, svečiuojantis universitete jis užmezgė kontaktus su Meno fakulteto dėstytojais, dirbančiais Vizualinio atvaizdavimo, Fotografijos, Medijų dizaino, Grafinio dizaino, Animacijos, Aplinkos dizaino studijų programose. Dėstytojas teigia, kad nagrinėtos ir aptartos studijų programų specifikos, dalytasi gerąją patirtimi. Metropoliteno universiteto dėstytojus taip pat pakviesti sudalyvauti Medijų technologijų katedros rengiamoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Inovacijos leidybos, poligrafijos ir multimedijos technologijose 2019”.

Dėstytojas taip pat domėjosi sukurta infrastruktūra, techninėmis galimybėmis, naudojamomis naujausiomis informacinėmis programomis, technologijomis, kūrybingumą skatinančiais metodais bei studentų darbais.

Budapešto Metropoliteno universitete studijuoja daugiau kaip 7 tūkstančiai studentų ir net septintadalis jų yra atvykę iš kitų šalių. Pagal Erasmus+ programą šį semestrą studijuoja 138 studentai. Pasak Erasmus koordinatorės Kristinos Gadashi, siekis efektyviai valdyti visą procesą yra nelengva užduotis. Siekiant atvykusiems studentams sukurti patrauklią atmosferą, padedančią jiems integruotis į bendruomenę, nuolat rengiami įvairūs kultūriniai pažintiniai renginiai bei vakaronės.

Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Medijų technologijų katedros studentai, norintys studijuoti pasinaudojant Erasmus+ programos lėšomis, galėtų išnaudoti šią galimybę ir Budapešto Metropoliteno universitete. „Studentams, siekiantiems susipažinti su kitokiomis dėstymo technikomis, metodikomis, norintiems įgyti tarptautinės mokymosi ir bendradarbiavimo patirties, Budapešto Metropoliteno universitetas būtų puiki vieta. Neskaitant to, kad Budapeštas yra nepaprastai gražus ir istorija turtingas miestas, pragyvenimas čia nėra brangus“, – išvykti pasisemti patirties užsienio universitete skatina dėstytojas V. Čapas.

You may also like...