Čempionų titulą išsaugojo komanda „SV-3“

Čempionų titulą išsaugojo „SV-3“ komandaKauno kolegijoje ką tik nuaidėjo Studentų krepšinio pavasario čempionatas, kurio nugalėtojai pergalės skoniu mėgavosi jau antrus metus iš eilės. Čempionais tapo „SV-3“ komanda. Sveikiname krepšininkus!

Finale dėl 3 vietos susitiko „KK 3 BARAKAS“ ir „UŽSIMERK IR IŠSIŽIOK“. Nuo pat pirmųjų minučių ,ƒ„KK 3 BARAKAS“ demonstravo savo pranašumą ir po pirmo ketvirčio laimėjo jau 14 taškų, „UŽSIMERK IR IŠSIŽIOK“ trečiajame kėlinyje pavyko prisivyti oponentus iki 9 taškų, tačiau jie pajutę grėsmę suaktyvino gynybą ir laimėjo rezultatu 80:65 (24:10 15:19 19:20 22:16).

„KK 3 BARAKO” gretose labiausiai pasižymėjo net 35 taškus pelnęs M. Urbutis (4/4 baudos, 5 dvitaškiai, 7 tritaškiai), jam talkino 19 taškų pridėjęs G. Vitkauskas (2/3 baudos, 4 dvitaškiai, 3 tritaškiai).

„UŽSIMERK IR IŠSIŽIOK“: nuolatinis komandos lyderis K. Zokas surinko 26 taškus (3/4 baudos , 4 dvitaškiai, 5 tritaškiai), 16 taškų pelnė A. Lukauskas (8 dvitaškiai).

Finalas dėl pirmosios vietos, kaip ir tikėtasi, buvo permainingas ir labai intriguojantis. Po įnirtingos kovos, kaip jau atrodė, kad varžybos pralaimėtos, 11 taškų be atsako per 3 paskutines 4 kėlinio minutes įmetę SV-3 vaikinai laimėjo rungtynes rezultatu 76:81 (19:25 18:12 26:17 13:27) prieš „SV-4” . Pirmąją rungtynių dalį komandos rungtyniavo apylygiai ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis švieslentei degant 37:37, po ilgosios pertraukos labiau susikaupę ir susikoncentravę grįžo ,,SV-4” vaikinai, kuriems trečią ketvirtį pavyko laimėti 9 taškais. Tačiau didžiausia intriga tapo ketvirtasis kėlinys, kurio metu „SV-3“ turėjo net 13 taškų trūkumą ir po trenerio paimtos minutės pertraukėlės sekė 2 tritaškiai iš eilės, skirtumą sumažinti pavyko iki 6 taškų, po taiklaus T. Kazicko tritaškio, kuris priartino „SV-3“ komandą   minimaliu 1 taško skirtumu, privertė „SV-4“ imti minutės pertraukėlę, deja ji nepasiteisino ir antri metai iš eilės triumfavo „SV-3“!

„SV-4“ gretose visą turnyrą nesustabdomas buvo M. Andrulis, pelnęs 18 taškų (5/5 baudos, 5 dvitaškiai, 1 tritaškis), 16 taškų surinko J. Žirlys (3/4 baudos, 5 dvitaškiai, 1 tritaškis).

„SV-3“ labiausiai žibėjo 23 taškus surinkęs T. Petrošius (4/4 baudos, 8 dvitaškiai, tritaškis), R. Garuckas pelnė 21 tašką (1/2 baudos, 4 dvitaškiai, 4 tritaškiai), 17 taškų pridėjo lemiamu momentu komanda į priekį stumtelėjęs T. Kazickas (4/4 baudos, 2 dvitaškiai, 3 tritaškiai).