Būsimųjų reabilitacijos specialistų edukacinė ekskursija į Palangos reabilitacijos ligoninę

Spalio 19 d. Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto ergoterapijos ir kineziterapijos III kurso studentai kartu su dėstytojomis Daiva Baltaduoniene, Vaida Borkertiene, Milda Gintiliene ir Ligita Simonaitiene dalyvavo edukacinėje-pažintinėje ekskursijoje Palangos reabilitacijos ligoninėje, kur visuomet noriai priima įstaigos direktorė Romantė Aleknavičienė.

Palangos reabilitacijos ligoninė – tai licencijuota įstaiga, teikianti II ir III lygio reabilitacijos paslaugas sergantiems nervų, kvėpavimo sistemų bei judėjimo-atramos aparato ligomis. Ligoninėje įdiegtos naujausios diagnostikos, gydymo, slaugos ir reabilitacijos technologijos. Čia dirbantis profesionalus ir patyręs personalas garantuoja aukštą paslaugų kokybę.

Studentai buvo supažindinti su reabilitacijos komandos narių, kineziterapeutų ir ergoterapeutų, atliekamomis procedūromis, naudojama įranga ir darbo specifika. Specialistai ne tik pasidalino darbo patirtimi, bet ir pademonstravo modernius prietaisus, naudojamus reabilitacijos procese, kurių ligoninėje yra gausu. Kauno kolegijos absolventė, ergoterapeutė Indrė Kubaitienė pasakojo apie ergoterapeuto darbo ypatumus ir modernią įrangą, tokią kaip „Hand Tutor“, naudojamą ergoterapijos procedūrų metu. Studentai turėjo unikalią galimybę išbandyti šios kompiuterinės programos veikimo principus. Profesinės reabilitacijos mokytoja Leonora Griciuvienė studentams parodė pacientų siuvimo ir siuvinėjimo darbus, papasakojo, kaip vyksta profesinė reabilitacija.

Aušra Pakštytė, reabilitacijos skyriaus kineziterapeutė, pasakojo apie kineziterapeuto darbo ypatumus, dirbant su vertebroneurologiniais pacientais, parodė ir leido išbandyti modernią įrangą, naudojamą šių pacientų reabilitacijoje. Studentai galėjo išbandyti robotinę hipoterapiją, modernius vertikalizacijos ir ėjimo imitacijos prietaisus.

Ši ekskursija – puiki proga pamatyti reabilitacijos priemonių naujoves, susipažinti su erdvėmis, skirtomis pacientams reabilituotis po traumų ar ligų. Palangos reabilitacijos ligoninė paliko neišdildomą įspūdį studentams ir dėstytojams tiek savo modernia aplinka, tiek profesionaliu ir nuoširdžiu kolektyvu.

You may also like...