Būsimųjų logistų paskaitoje svečiavosi AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas

 Būsimųjų logistų paskaitoje svečiavosi AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas„Logistika tampa globali, pervežami atstumai vis didesni. Neabejojama, kad logistikos kompanijų vaidmuo didės“, – vakar, balandžio 12 d., teigė Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Logistikos pirmakursių paskaitoje apsilankęs AB „Lietuvos geležinkeliai“ Rinkos tyrimų ir plėtros skyriaus viršininkas Rimas Kudzmanas.

Į Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetą R. Kudzmanas atvyko pristatyti AB „Lietuvos geležinkeliai“ veiklą ir supažindinti su krovinių gabenimo tvarka. Svečiuodamasis paskaitoje praktikas būsimiesiems logistams papasakojo apie pagrindinius AB „Lietuvos geležinkeliai“ krovinius, konkurencinę aplinką, pristatė Baltijos valstybių krovinių vežimo principus.

Taip pat Rinkos tyrimų ir plėtros skyriaus viršininkas palygino krovinių vežimo apimtis ES šalyse, apžvelgė naujausias intermodalinių pervežimų technologijas bei pristatė kontreilerinių traukinių plėtros viziją ir ilgalaikius strateginius AB „Lietuvos geležinkeliai“ tikslus. Studentai turėjo progą išgirsti ir asmeninę svečio patirtį bei sužinoti tautinius ypatumus bendraujant su skirtingų tautybių klientais.

Po paskaitos R. Kudzmanas patikrino studentų žinias ir uždavė jiems su AB „Lietuvos geležinkeliai“ krovinių gabenimu susijusius klausimus. Teisingai šiuos klausimus atsakę studentai buvo apdovanoti specialiais prizais. Būsimieji logistai šios paskaitos klausėsi itin susidomėję ir savo smalsumą patenkino užduodami paskaitos svečiui  klausimus.

You may also like...