Būsimųjų ergoterapeutų egzamino darbus vertino ir pacientai

Būsimųjų ergoterapeutų egzamino darbus vertino ir pacientaiKauno kolegijos Medicinos fakulteto Ergoterapijos Studijų programos II kurso studentų darbų pristatymas – tai jau tradiciniu tapęs renginys – dalyko „Užimtumo terapija“ egzaminas-paroda. Šįmet studentų darbus vertino ir ergoterapijos srities specialistai, ir pacientai.

Lapkričio 28 dieną paroda įvyko naujame šiek tiek daugiau nei prieš pusmetį duris atvėrusiame Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro padalinyje. Čia Kauno kolegijos atstovus maloniai priėmė įstaigos vadovas Algirdas Šimoliūnas ir skyriaus vedėja Lina Deimantavičiūtė. Parodos pažiūrėti ir idėjomis pasidalinti atėjo centro darbuotojai bei lankytojai, kuriems buvo ypatingai malonu pabendrauti su gausiu būriu studentų.

Būsimųjų ergoterapeutų egzamino darbus vertino ir pacientaiStudentams tai buvo didelis iššūkis, nes jų darbus galėjo įvertinti tiek įstaigoje gyvenantys ir centrą lankantys pacientai, tiek didelę praktinio darbo patirtį turintys užimtumo organizatoriai.

Darbelius parengti ir parodai pasiruošti padėjo dalyko dėstytojai Levutė Juknevičienė ir Linas Heningas bei Reabilitacijos katedros vedėja Milda Gintilienė ir ergoterapeutė Evelina Lamsodienė.

Dalį savo sukurtų darbų ergoterapijos priemonių studentai padovanojo Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centrui.

You may also like...