Būsimų kineziterapeutų pažintis su patologine medicina

Būsimų kineziterapeutų pažintis su patologine medicinaKauno kolegijos Kineziterapijos studijų programos antro kurso studentai prieš pora dienų kartu su Reabilitacijos katedros vedėja, Patologijos dalyko dėstytoja Milda Gintiliene apsilankė Kauno klinikinės ligoninės Patologijos skyriuje. Vizito tikslas buvo gilinti studentų medicinos praktines žinias ir daugiau sužinoti apie tokio pobūdžio skyriaus veiklą.

Studentus priemė ir viso apsilankymo metu lydėjo Kauno klinikinės ligoninės Patologijos skyriaus vedėjas Gintaras Sabaliauskas, kuris mielai atsakinėjo į visus studentų užduodamus klausimus, o jų buvo išties daug. Skyriaus laboratorijoje tuo metu dirbo ir laboratorijų darbuotojos, kurios taip pat mielai dalinosi savo patirtimi, nors tuo pat metu darbo joms tikrai netrūko.

Būsimų kineziterapeutų pažintis su patologine medicinaTik gausiai susirinkę studentai spėjo persirengti baltus chalatus, jie iškart buvo pakviesti į patalpą, kurioje yra atliekami pirmieji žingsniai skyriuje gavus tirtiną medžiagą. Studentai pamatė visą ištyrimui pateiktos medžiagos kelią nuo fiksavimo iki archyvo, kuriame 25 metus saugoma sukaupta informacija.

Skyriaus vedėjas G. Sabaliauskas pabaigoje studentams parodė, kaip atrodo jau paruoštos tiriamosos medžiagos vaizdas per mikroskopą.

Kauno kolegijos medikai nuolat bendradarbiauja Kauno klinikine ligonine, šia studentai semiasi praktinių žinių, o institucijoje diba ne vienas kolegijos absolventas.

You may also like...