Būsimos kosmetologės gražino „Kaunas Talent 2017“ dalyvius

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros studentėms suteikta proga jaunųjų talentų konkurse „Kaunas Talent 2017“ grimuoti solistus iš viso pasaulio. Tokia užduotis lapkričio 23 dieną teko pirmo ir trečio kurso būsimoms kosmetologėms.

Būsimos kosmetologės gražino „Kaunas Talent 2017“ dalyvius Kosmetologijos katedros studentai intensyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, pavyzdžiui, „Grožio metamorfozės“, „Gražiausios Lietuvos krepšininkės rinkimai“, „24 valandos“ ir kt. „Kaunas Talent 2017“ – tai jau septynioliktus metus vykstantis tarptautinis solistų konkursas, kuriame varžosi dalyviai iš viso pasaulio. Šiais metais į Kauną atvyko svečiai iš Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Ispanijos, Italijos ir Kinijos. Kartu su profesionaliais grimuotojais, Vytauto Didžiojo universiteto salėje dalyvius gražino ir savo žinias bei praktinius įgūdžius taikė Kauno kolegijos studentės. Pasak iniciatyvos organizatorių, jaunuosius talentus ir būsimas kosmetologes vienija tai, jog šis konkursas – tai visų jų profesinio kelio pradžia.

Būsimos kosmetologės gražino „Kaunas Talent 2017“ dalyvius Dainų fiesta „Kaunas Talent 2017“ vyko net penkias dienas. Čia dėl piniginių prizų varžėsi vokalistai keturiose amžiaus grupėse. Konkursą vainikavo uždarymo renginys „Žalgirio“ arenoje, kurio metu dalyviai, užėmę prizines vietas, atliko dainas gimtosiomis kalbomis. Kauno kolegijos kosmetologės džiaugėsi savo darbo rezultatais, nauja patirtimi ir nekantriai laukia būsimų projektų.

 

You may also like...