Būsimos ir esamos kosmetologės gilino žinias seminare

Būsimos ir esamos kosmetologės gilino žinias seminareSpalio 21 dieną Kauno kolegijos Medicinos fakultete vyko seminaras „Nepageidaujamų plaukelių šalinimas cukraus pasta“, kuriame dalyvavo Kosmetologijos specialybės studentės. Seminarą vedė „Alexandria Professional“ kompanijos įkūrėja ir vadovė Lina Kennedy. Ji yra plaukelių šalinimo teorijos ir specialios 6 žingsnelių technikos autorė, įvairių tarptautinių projektų dalyvė ir organizatorė.

Būsimos ir esamos kosmetologės gilino žinias seminareSeminare kartu su dėstytoja Loreta Valatkevičiene dalyvavo antro kurso kosmetologijos studentės, žinių gilinti atvyko ir absolventės. Būsimosios ir esamos kosmetologės sužinojo apie depiliacijos atlikimą natūraliu cukrumi, susipažino su šia technika, galėjo palyginti šį metodą su kitais šiuolaikiniais depiliacijos būdais. Studentės ne tik stebėjo kvalifikuotą, meistrišką L. Kennedy darbą, tačiau turėjo galimybę pačios atlikti procedūrą, pabūti klientėmis, išbandyti Būsimos ir esamos kosmetologės gilino žinias seminare„Alexandria Professional“ kosmetines priemones, skirtas odos priežiūrai prieš procedūrą ir po jos, kovojančiomis su plaukelių įauginėjimo problema.

Lektorė L. Kennedy nuoširdžiai dėkojo už šiltą priėmimą ir gyrė seminaro dalyves už jų puikias žinias apie plauko anatominę sandarą, fiziologiją, sudėtį, augimo fazes, depiliacijos atlikimo būdus.

You may also like...