Būsimoji kineziterapeutė moksleiviams pristatė savo specialybę

Būsimoji kineziterapeutė moksleiviams pristatė savo specialybę Kauno kolegijos Medicinos fakulteto trečio kurso kineziterapijos studijų programos studentė Justė Šmitaitė šį lapkritį išbandė save kaip būsimą specialistę Tauragės Žalgirių gimnazijoje, kurioje pati prieš kelerius metus gavo abitūros atestatą.

Biomedicinos mokslais besidomintiems dvyliktokams studentė papasakojo apie kineziterapijos specialybės profesines veiklas, specialybės perspektyvas, apie dalykus, kuriuos tektų studijuoti, kalbėjo apie „Erasmus“ programos galimybes norintiems išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje.

Būsimoji kineziterapeutė moksleiviams pristatė savo specialybę Trumpai pristačiusi studijų galimybes, Justina pademonstravo pagrindinius kineziterapijos ištyrime taikomus metodus: manualinį raumenų testavimą, goniometriją. Vėliau kartu su Žalgirių gimnazijos abiturientais atliko keletą testų koordinacijai, pusiausvyrai bei refleksams patikrinti. Aptarę žmogaus fizines ypatybes, moksleiviai išbandė kelis pratimus, skirtus fizinių savybių lavinimui.

„Dvyliktokai buvo labai susidomėję, o kaip praėjo pamoka, net nepajuto. Juk visuomet smagu patirties semtis iš savų – dar visai neseniai gimnaziją palikusių abiturientų.“ – apibendrina J. Šmitaitė.

You may also like...