Būsimiesiems dantų technikams – profesionalų žinios ir patirtis

Būsimiesiems dantų technikams – profesionalų žinios ir patirtisMedicinos fakultete visą rudens semestrą studijų dalyko „Implantologijos pagrindai“ praktinių užsiėmimų metu vyko III kurso dantų techniko specialybės studentų tikslingas ir nuoširdus bendradarbiavimas su Odontologijos srities specialistais gydytoju odontologu Šarūnu Čiapu bei dantų technike Margarita Daublyte. Profesionalai dalinosi savo sukaupta ilgamete patirtimi, praktiniais įgūdžiais, pristatė naujų metodikų taikymo principus ir dantų implantologijos srities naujoves.

Gydytojas odontologas Š. Čapas studijas baigė 2004 m. Kaune Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Daugiau kaip 10 metų vykdo ne tik praktinę gydytojo odontologo veiklą Vilniuje, bet ir vadovauja odontologijos klinikai „Forum dentis“. Gydytojas domisi naujausiomis estetinio restauravimo technologijomis, moderniąja implantologija.

Būsimiesiems dantų technikams – profesionalų žinios ir patirtisM. Daublytė – Kauno kolegijos Medicinos fakulteto absolventė, dantų technologijų studijas baigė 2004 m. Dantų technikė nuolat tobulina profesinę kvalifikaciją savo srityje. Daug dėmesio skiria naujų, inovatyvių medžiagų panaudojimui ir pritaikymui dantų protezų gamyboje. Medicinos fakulteto absolventė dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose apie bedančių žandikaulių protezavimą ant implantų, naudojant medžiagas karkasams gaminti, pritaikant keramikos, kompozito, nanohibridinio kompozito, stiklo pluošto ir kitas apdailos medžiagas.

Užsiėmimų su studentais metu profesionalai pristatė itin estetinių protezų ir mikroprotezų gamybos, naudojant porceliano ir nanohibridinio kompozito apdailos medžiagas, principus ir praktikams vertingus patarimus.

Džiugu, kad rengiant kvalifikuotą specialistą – dantų techniką, studijų procese yra diegiamos inovatyvios technologijos ir metodikos, plėtojama  nuoširdi partnerystė su odontologijos srities profesionalais.

You may also like...