Būsimiems turizmo ir viešbučių vadybos specialistams – mokomoji ekskursija į Kauno oro uostą

Mokomoji ekskursija į Kauno oro uostąSpalio 18 dieną Turizmo ir viešbučių vadybos trečio kurso studentai svečiavosi Kauno oro uoste. Į oro uostą studentai atvyko be lagaminų, nes skristi jie niekur nesiruošė. Čia būsimųjų turizmo vadybininkų laukė mokomoji ekskursija, kurios metu jie iš arčiau susipažino su uosto struktūra, pagrindiniais padaliniais bei jų funkcijomis.

Ši ekskursija prasidėjo nuo supažindinimo su skrydžių valdymo centru, kuriame teikiamos oro eismo paslaugos. Apsilankę skrydžių valdymo centre, studentai iš arčiau apžiūrėjo dispečerio darbą ir išsiaiškino, kaip iš dispečerinės informacija yra perduodama lėktuvų pilotams.

Mokomoji ekskursija į Kauno oro uostąVėliau studentai buvo supažindinti su Kauno oro uosto padaliniais ir jų funkcijomis, apie kuriuos papasakojo oro uosto atstovas. Pasakojimo apie padalinius ir jų funkcijas metu, studentams taip pat buvo užsiminta apie saugos tarnybos darbuotojų pareigas bei papasakota apie jiems reikalingus įrenginius.

Šios ekskursijos metu studentai galėjo pasijausti tikrais turistais, kadangi jiems teko praeiti pro oro uosto patikrą. Patikrą sėkmingai praėjo visi Turizmo ir viešbučių vadybos studentai, todėl jiems toliau buvo papasakota apie keleivių bei jų bagažo tikrinimo subtilybes ir patikrai naudojamos technikos ypatybes.

Mokomoji ekskursija į Kauno oro uostąStudentams teko galimybė patiems išmėginti oro uosto autobusą ir važiuoti juo lėktuvų pakilimo ir leidimosi taku. Taip pat šio vizito metu studentai buvo supažindinti su lėktuvų nusileidimo ir kilimo reikalavimais: jiems buvo papasakota apie lėktuvų tako ženklinimą, apšvietimo reikalavimus bei signalinę sistemą. Ekskursijos pabaigoje būsimieji turizmo vadybininkai apsilankė gelbėtojų angare, kuriame buvo supažindinti su priešgaisrine, tvarkymo įranga, jos naudojimo taisyklėmis bei galimybėmis.

Mokomoji ekskursija į Kauno oro uostąŠį rudenį skrydžiai iš Kauno oro uosto vykdomi 15 reguliarių krypčių. 2017 m. vasaros laikotarpiu iš Vilniaus oro uosto ir kitų oro bendrovių skrydžiai bus nukeliami į Kauno oro uostą, todėl Turizmo ir viešbučių vadybos studentams ši mokomoji ekskursija buvo puiki proga, norint sužinoti apie dar mažai viešai skelbiamą Kauno oro uosto infrastruktūros plėtrą.

You may also like...