Būsimieji turizmo srities specialistai aiškinosi „Kaunas Jazz“ festivalio lankytojų lūkesčius

Būsimieji turizmo srities specialistai aiškinosi „Kaunas Jazz“ festivalio lankytojų lūkesčiusBalandžio 23–25 dienomis Kaune šurmuliavo jubiliejinis „Kaunas Jazz 2015“ festivalis, sukvietęs į koncertus ir kitus renginius tūkstančius kauniečių ir miesto svečių. Šio festivalio metu Kauno kolegijos studentai jau antrus metus vykdė tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti festivalio lankytojų lūkesčius.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos pirmo ir antro kurso studentės vykdė apklausas uždarose erdvėse – miesto koncertų salėse, taip pat studentai šventės metu pabiro ir po Kauno gatves, aikštes – apklausos vykdytos Vienybės aikštėje, Laisvės alėjoje ir Vilniaus gatvėje.

Būsimieji turizmo srities specialistai aiškinosi „Kaunas Jazz“ festivalio lankytojų lūkesčius„Studentės turėjo puikią galimybę tobulinti komunikacijos valdymo gebėjimus, tyrimų atlikimo kompetencijas, išgirsti nuolatinių festivalio lankytojų atsiliepimus bei pasiūlymus kitiems „Kaunas Jazz“ festivaliams“, – akcentuoja Turizmo ir viešbučių vadybos katedros vedėja Audronė Lukšaitienė.

Lauksime tyrimo rezultatų!

You may also like...