Būsimieji turizmo ir viešbučių vadybos specialistai kolegas stebino surengtomis ekskursijomis

Būsimieji turizmo ir viešbučių vadybos specialistai kolegas stebino surengtomis ekskursijomisKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto būsimieji Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos specialistai savo kolegoms – dėstytojams ir studentams iš kitų grupių – suruošė ekskursijas. Ši pavasario tradicija organizuojama jau ne pirmus metus. „Kiekvienais metais organizuojami tokio pobūdžio projektai tampa vis išradingesni“, – pasidžiaugė dėstytoja Violeta Urbaitė.

Būsimieji turizmo ir viešbučių vadybos specialistai kolegas stebino surengtomis ekskursijomisŠiais metais surengtos net 6 įdomios ir unikalios ekskursijos. Studentai išnaršė graffiti ir kitais piešiniais išmargintus įvairius Kauno miesto kampelius – surengta ekskursija „Pieštas Kaunas“.  Būsimieji turizmo specialistai demonstravo improvizacijas ekskursijos „Kelionė į Užgavėnių sostinę – Rumšiškes“ metu ir visa tai užfiksavo videokamera. Skirtingų nacionalinių virtuvių patiekalai ragauti ekskursijos „Pasaulis – tavo lėkštėje“, o tiems, kurie nebijo nakties iššūkių, siūlytas „Naktinis žygis po Kauno fortus“.

Būsimieji turizmo ir viešbučių vadybos specialistai kolegas stebino surengtomis ekskursijomisEkskursijos vyko ne tik Kauno apskrityje. Viena grupė būsimųjų turizmo specialistų vyko netgi iki Šiaurės Rytų Lietuvos – čia įvyko ekskursija „Atradimų miestas Anykščiai“.

Viena paskutiniųjų ekskursijų, rengtų Kaune ir skirta vaikams bei jų tėveliams, – „Strikt pastrikt po Lietuvos zoologijos sodą“. Teatralizuotos ekskursijos metu vyko supažindinimas su Lietuvos zoologijos sodu, jo atsiradimo istorija. Kelionės metu gidai buvo persirengę kostiumais ir imitavo pasirinktą gyvūną, kuris pats apie save pasakojo.

Būsimieji turizmo ir viešbučių vadybos specialistai kolegas stebino surengtomis ekskursijomisŠių metų projektus vertino veiklos pasaulio atstovai – svečiai Udrius Armalis ir Viktorija Jasevičiūtė iš kelionių agentūros „Superkelionės.lt“.

Tokio pobūdžio veikla, anot studentų, jiems atneša daug naudos, nes rengiant projektus įgyjama organizacinių, savarankiško darbo planavimo, bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžių. Ir Būsimieji turizmo ir viešbučių vadybos specialistai kolegas stebino surengtomis ekskursijomistuo pačiu pasisemiama patirties būnant gido vaidmenyje.

„Studentų parengtos ekskursijos galėtų persikelti į miesto kelionių agentūras ir taip paįvairinti ekskursijų pasiūlą“, – apibendrina lektorė V. Urbaitė, kuriai pritaria ir „Superkelionės.lt“ atstovai.

You may also like...