Būsimieji teisininkai paminėjo Konstitucijos dieną

Spalio 26 d. Kauno kolegijos Teisės studijų programos studentai būrėsi į Mykolo Romerio universitetą, kuriame jau laukė šio universiteto Viešojo saugumo fakulteto ir Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Teisės fakulteto studentai. Čia visi susirinkusieji atvyko paminėti Konstitucijos dieną.

Paminėjo Konstitucijos dieną

Šį gražų renginį pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto steigimo iniciatorė ir Teisės fakulteto dekanė Birutė Štuikienė, kuri pasidžiaugė tokiu gražiu studentų ir garbaus amžiaus narių bendradarbiavimu. Šiame renginyje studentai turėjo galimybę pasiklausyti paskaitos apie Lietuvos valstybės konstitucijų istoriją, kurią pristatė Mykolo Romerio lektorė Agnė Margevičiūtė.

A.Margevičiūtė paskaitos metu renginio svečius supažindino su Lietuvos teisės istorija, Statutų raida ir LR Konstitucijos reikšme. Susirinkę į renginį studentai ne tik išklausė paskaitos, bet ir turėjo progą patys pademonstruoti savo žinias. Renginio pabaigoje buvo surengta viktorina, kurios metu dalyviams buvo užduodami Konstitucijos egzamino klausimai. Teisingai į šiuos klausimus atsakę studentai buvo apdovanoti Lietuvos Konstitucijos leidiniais.

Paminėjo Konstitucijos dienąKonstitucijos dienai paminėti skirtame renginyje dalyvavusi Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos Teisės studijų programos antro kurso studentė Živilė Dobrovolskytė teigė, kad Konstitucijos diena Teisės studentams itin svarbi, nes Lietuvos Respublikos Konstitucija yra pagrindinis teisės šaltinis.

Studentė pasidžiaugė, jog į šį renginį atvyko toks gausus Trečiojo amžiaus universiteto studentų būrys. Ji išreiškė didelį susižavėjimą, jog garbingo amžiaus žmonės taip iniciatyviai įsitraukia į panašias veiklas.

Paminėjo Konstitucijos dienąŠis renginys, anot Ž. Dobrovolskytės, buvo įdomus ne tik dėl įvairialypės auditorijos, surengtos viktorinos, bet ir dėl naujų teisės istorijos žinių, kurios, neabejotinai, buvo naujos tiek kolegijos, tiek TAU studentams.

Be to, kiti Kauno kolegijos studentai Konstitucijos dieną paminėjo rugsėjo 27 d., laikydami Konstitucijos egzaminą. Po šio egzamino, paaiškėjo, jog dvi Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentės pateko į antrąjį turą. Antrajame egzamino etape dalyvaus Įstaigų ir įmonių administravimo I kurso studentė Rusnė Kučinskaitė bei Turizmo ir viešbučių vadybos trečio kurso studentė Agnė Ivoškytė. Džiaugiame tokiu aktyviu pilietiniu įsitraukimu ir linkime studentėms didelės sėkmės!

You may also like...