Būsimieji teisininkai jėgas išbandė teisės žaidime

Būsimieji teisininkai jėgas išbandė teisės žaidime
Teisė – ne visada vien teorija ir sausais įstatymais apipintas mokslas. Tai gali būti ir smagus bei įdomus užsiėmimas. Tuo įsitikinti galėjo Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Teisės antrakursiai, kurie  gruodžio 14 dieną turėjo progą sudalyvauti virtualiai vykstančiame tarptautiniame teisės žaidime, kurį koordinavo Teisės katedros vedėja Iveta Vitkutė-Zvezdinienė ir katedros asistentas Mindaugas Slavinskas.

Šiame žaidime Kauno kolegijos Teisės studijų programą atstovavo Solveiga Domeikytė, Laura Kiškiūnaitė, Mantas Velička ir Aistė Gintalaitė. Be šių Teisės antrakursių taip pat virtualioje erdvėje susitiko ir Vokietijos, Čekijos, Belgijos bei Nyderlandų aukštųjų mokyklų studentai. Jie buvo suskirstyti į šešias skirtingų mokslo institucijų studentų grupes.

Tarptautinis teisės žaidimas būsimiesiems teisininkams buvo puiki proga lavinti tarpkultūrinę komunikaciją bei anglų kalbos žinias. Taip pat tai suteikė galimybę savo žiniomis pasidalinti ir jas pamatuoti su kitų šalių studentais.

Kauno kolegijos Teisės studentai teigė, kad šis žaidimas buvo tikrai kietas riešutėlis: klausimai reikalavo įvairaus teisinio spektro žinių. Kita vertus, visi teisės žaidime dalyvavę studentai sutiko, kad tai naujas ir puikus mokymosi būdas, leidžiantis pasvarstyti apie studijų programos tobulinimo galimybes.

Po virtualioje erdvėje suorganizuoto teisės žaidimo, studentai sutiko, kad tokį užsiėmimą būtų smagu suorganizuoti tarp kitų Kauno kolegijos fakultetų. Dauguma įvairių programų studentų šioje aukštojoje mokykloje pusmetį kremta „Teisės pagrindus“, todėl teisės žaidimas galėtų būti organizuojamas kaip smagi mokymosi forma, padedanti kartu pasukti galveles ir įsisąmoninti teisines žinias.

You may also like...