Būsimieji sporto vadybininkai atrado neatrastą sportą – pažintis su lėkščiasvydžiu

Tikriausiai visi vaikystėje esate bandę žaisti su skraidančia lėkšte. Tačiau ne visi žino, jog lėkščiasvydis, kitaip dar vadinamas Frisbee – viena iš vis labiau kelią besiskinančių sporo šakų Lietuvoje. Šią sporto šaką penktadienį, lapkričio 24 d., Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos trečiakursiai turėjo galimybę pažinti iš arčiau.

bty

Studentų paskaitoje lankėsi Lietuvos skraidančiojo disko federacijos komiteto sekretorius Karolis Novikovas. Karolis – Kauno kolegijos Sporto vadybos absolventas, todėl trečiakursiams buvo itin įdomu išgirsti jo patirtį bei karjeros pradžią, kuri, pasirodo, prasidėjo nuo savanorystės. Paskaitos svečias, dalindamasis asmenine patirtimi, negailėjo patarimų, kaip žengti pirmuosius žingsnius sporto vadybos srityje.

Susitikimo metu studentai bei K. Novikovas ne tik diskutavo apie lėkščiasvydžio pritaikymą sportinei rekreacijai, bet ir turėjo praktinius užsiėmimus, kurių metu būsimieji sporto vadybininkai galėjo praktiškai išbandyti įvairius šios sportinės šakos technikos veiksmus. Pasak Sportinės rekreacijos modulio lektorės Jolantos Simanavičienės, prieš tai studentai apie lėkščiasvydį buvo žinoję tik iš savo asmeninės patirties, bet susipažinti su šia sportine šaka iš arčiau neteko, todėl susitikimas su lėkščiasvydžio specialistu leido į šį žaidimą pažvelgti kitomis akimis – kaip į profesionalų sportą: suprasti jo taisykles bei plėtros Lietuvoje galimybes.

btybty

You may also like...