Būsimieji reabilitacijos specialistai atliko žiemos praktiką SPA Vilnius Druskininkai

Būsimieji reabilitacijos specialistai atliko žiemos praktiką SPA Vilnius DruskininkaiBūsimieji reabilitacijos specialistai – kineziterapeutė Beatričė Viliušytė ir ergoterapeutas Domantas Nedzinskas – sausį praktinius įgūdžius tobulino SPA Vilnius Druskininkai centre. Studentai užsiėmimas organizavo mažiesiems SPA klientams ir jų tėvams.

„Kiekvieną dieną pagal iš anksto suplanuotą programą mažiesiems SPA svečiams vedėme rytinę mankštą, šokome, skaitėme trumpas paskaitėles, žaidėme protmūšius apie sveiką gyvenseną, vykdėme užsiėmimus kineziterapijos salėje, dalyvavome estafetėse ir organizavome visai šeimai vakarines mankštas baseine“, – patirtimi dalinasi B. Viliušytė. Nors į SPA centrą Būsimieji reabilitacijos specialistai atliko žiemos praktiką SPA Vilnius Druskininkaistudentai atvyko jau susiplanavę, kaip užimti vaikus, tačiau kiekvieną dieną tekdavo programą adaptuoti vis skirtingo amžiaus vaikams. „Tokie netikėtumai išmokė nepasimesti ir greitai sugalvoti, papildyti ar pakeisti vaikams skirtas užduotis“, – sako D. Nedzinskas.

Studentai teigia, jog atlikdami šią praktiką atnaujino ir pritaikė žinias, įgytas teorinių paskaitų, ankstesnių praktinių užsiėmimų metu. Darbo su vaikais akimirkos juos išmokė, jog labai svarbu mažuosius sudominti, kad šie norėtų vėl ir vėl įsijunti į sveikinamąsias veiklas.

„Pastebėjome, kad šiandien vaikai mažai juda, yra labai vangūs. Jiems labiau patinka sėdėti prie kompiuterio ar žaisti su žaislais. Mums reikėjo daug kantrybės ir užsispyrimo. Stengėmės vaikus sudominti dalyvauti mankštose, atvykti į užsiėmimus kineziterapijos salėje. Supažindinome juos su judriais žaidimais, išmokėme šokinėti šokdyne, sukti Būsimieji reabilitacijos specialistai atliko žiemos praktiką SPA Vilnius Druskininkailanką, mankštintis. Smagu, kad po kelių dienų mažieji patys norėdavo ateiti ir kuo daugiau laiko praleisti kartu su mumis.“ – reflektuoja B. Viliušytė.

Būsimieji reabilitacijos specialistai pastebi, jog atlikdami praktiką įgijo ne tik vaikų reabilitacijos specifikos praktinių žinių, bet ir tobulėjo psichologinio ugdymo sityje, teko atnaujinti užsienio kalbos žinias, nes SPA paslaugomis naudojosi ir svečiai iš kaimyninių šalių.

You may also like...