Būsimieji pedagogai vaikams dovanojo spektaklį

Būsimieji pedagogai vaikams dovanojo spektaklįKauno miesto „Nežiniuko“ darželio salėje lapkričio pabaigoje skambėjo vaikų balsai. Šįsyk mažieji susitiko su Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo specialybės studentėmis, kurios buvo pakviestos dalyvauti darželio projekte „Pasakų šaly“.

Padedant dėstytojai Inai Jankauskienei būsimosios pedagogės sukūrė vaidinimą „Meškučių pasakėlės“. Apie nuotykius vaikams pasakojo smaližiai meškučiai (Jurgita Arlauskaitė, Ieva Penkauskaitė), gudruolė lapė (Aistė Butkutė), apgautasis vilkas (Greta Gorovojūtė) ir kiti studentų vaidinami personažai (Ani Bagramian, Brigita Daugėlaitė, Ugnė Rinkevičiūtė). Scenelę su pirštininėmis lėlėmis parengė Rita Laurikietytė, Inga Kornilavičienė ir kitos studentės.

Būsimosios auklėtojos įsitikino, kad vaikai – nuoširdžiausi žiūrovai: jie aktyviai bendravo su pasakų personažais, žaidė, deklamavo. Aišku, kaip ir visose pasakose, viskas baigėsi gerai, juo labiau ir dėl to, kad visiems užteko meškučių vaišių.

You may also like...