Būsimieji pedagogai deklamuoja eiles

Poezijos valandėlės „Sugrįžtu į tave, mano mūza baltoji“ akimirka. Erlendo Bartulio fotografijaLapkričio 17-oji – Salomėjos Nėries gimimo diena. Norėdamos paminėti 110-ąsias poetės gimimo metines, Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo specialybės studentės lapkričio 25 dieną mūsų aukštosios mokyklos bendruomenę pakvietė į poezijos valandėlę „Sugrįžtu į tave, mano mūza baltoji“.

Poezijos valandėlės „Sugrįžtu į tave, mano mūza baltoji“ akimirka. Erlendo Bartulio fotografijaDI2 grupės studentės Jurgita Keturakytė, Jovita Jukėnaitė ir Rūta Nemčinskaitė parengė S. Nėries kūrybos apžvalgą, iliustruotą džiugiomis ir skausmingomis poetės gyvenimo akimirkomis fotografijose. Jaukiai blykčiojant žvakių liepsnelėms, DI3, DI4 grupių studentės deklamavo įsimintiniausius S. Nėries posmus, dainavo. Beveik choru suskambėjo: „Apšerkšniję mūsų žiemos…“, „ Mūsų dienos kaip šventė“, „Diemedžiu žydėsiu“ ir kitos neprilygstamos eilės.

Poezijos valandėlės „Sugrįžtu į tave, mano mūza baltoji“ akimirka. Erlendo Bartulio fotografijaIkimokyklinio ugdymo katedros dėstytoja Ina Jankauskienė, padėjusi studentėms parengti poezijos valandėlę, dėkojo studentėms ir renginio dalyviams už kūrybiškumą ir jautrumą poetiniam žodžiui.

You may also like...