Būsimieji logistikos specialistai žinių sėmėsi iš veiklos pasaulio

Būsimieji logistikos specialistai žinių sėmėsi iš veiklos pasaulio Kauno kolegijos Logistikos specialybės studentai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie specialybės subtilybes susitikime su krovinių pervežimo ir logistikos bendrove UAB „Hegelmann Transporte“ Vilniaus padalinio vadovu Donatu Barkausku.

Užsiėmimo metu studentai buvo supažindinti su transporto ir krovinių biržos interneto svetaine www.cargo.lt pagrindinėmis funkcijomis ir teikiamomis logistinių rizikų valdymo galimybėmis, pasinaudojant tinklalapyje esančia duomenų baze bei informacija apie įmonių statusus, kreditingumą.

Būsimieji logistikos specialistai žinių sėmėsi iš veiklos pasaulio Studentai ne tik įgijo naujų žinių, susijusių su logistikos specifika, tačiau atliko ir praktines užduotis. Viena iš jų – krovinių užsakymo sutarčių pavyzdžių analizė skirtingomis Europos Sąjungos kalbomis. Pasak D. Barkausko, verslo sektoriuje užsakymą gali gauti tokia kalba, kurios praktiškai neišmanai ir neturi galimybės greitai atlikti užsakymo vertinimo, o greitas užduočių atlikimas logistikos srityje yra ypatingai svarbus. Todėl studentams buvo atskleisti raktiniai žodžiai ir terminai, kuriuos išgirdus ir sureagavus galima išvengti tam tikrų rizikų ir klaidų.

Būsimieji logistikos specialistai džiaugiasi, kad turėjo galimybę praktiškai suorganizuoti įmonės krovinių perdavimą ir transporto užsakymo priėmimą. Studentai bendravo telefonu su verslo partneriais ir reprezentavo įmonę, derino krovinio transportavimui reikalingą informaciją. Šią praktinę užduotį būsimieji specialistai turėjo įveikti lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Praktinio ir daug naudingos informacijos suteikusio susitikimo pabaigoje UAB „Hegelmann Transporte“ Vilniaus padalinio vadovas D. Barkauskas Kauno kolegijos studentus artimiausiu metu pakvietė atvykti į UAB „Hegelmann Transporte“ ir dar labiau įsigilinti į transportininko darbo specifiką.

You may also like...