Būsimieji logistai semiasi patirties iš vyresnių kolegų

Būsimieji logistai semiasi patirties iš vyresnių kolegųKovo 17 dieną Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Logistikos studijų programos I kurso studentai lankėsi Kauno LEZ įsikūrusiose logistikos įmonėse. Pasisėmus patirties ir iš arčiau pažvelgus į šios specialybės darbo pobūdį, studentus užplūdo dar didesnis noras siekti savo svajonių specialybės.

Studentai susipažino su UAB „DPD“ įmone, kuri būdama viena pirmaujančių kurjerių bendrovių Europoje nuolat stengiasi kuo geriau patenkinti klientų poreikius. Ji yra tarptautinio DPD tinklo dalis, o  taip pat ir ekspertė vietinėje rinkoje. Vizito metu UAB „DPD“ Kauno siuntų skirstymo vadovas Donatas Ūkas studentams parodė pagrindinius modernaus terminalo darbo organizavimo principus, supažindino su Kauno padalinio veikla, įvardijo logistikos specialistui būtinas žinias ir asmenines savybes – kruopštumą, atsakingumą prieš save, savo įmonę ir pirmiausia – klientą.

Studentai aplankė ir UAB „Itella Logistics“ įmonę. Ji yra tarptautinės įmonių grupės POSTI dalis, dirbanti pašto ryšių, informacijos ir medžiagų logistikos sektoriuose. Vadovė Ieva Shatalina, atsakinga už siuntas ir krovinius Lietuvoje ir Latvijoje, studentus supažindino su Kauno terminalo vidine sistema bei sandėliais. Studentai džiaugėsi unikalia proga pamatyti darbo specifiką, darbo vietą ir procesą savo akimis.

Dar kita įmonė, kurioje lankėsi būsimieji logistikos specialistai, – UAB „Hellmann Worldwide Logistics“. Kauno padalinio vadovė Rasa Šablevičienė papasakojo studentams įmonės gyvavimo pokyčius, įvardino logistikos specialisto karjeros galimybes, o svarbiausia, pamačiusi darbščius ir motyvuotus studentus, pasiūlė jiems praktikos galimybę šioje įmonėje.

Studentai neslepia, kad tokių vizitų metu, kuomet iš arti susipažįsta su būsimosios profesijos ypatybėmis, motyvacija mokytis ir tapti geru specialistu dar labiau padidėja.

 

You may also like...