Būsimieji finansininkai sėmėsi patirties iš finansų ekspertų

Lietuvos bankas jau  penktą rudenį iš eilės šalies gyventojus kvietė į nemokamus seminarus apie atsakingą asmeninių finansų valdymą. Šia galimybe nusprendė pasinaudoti Vadybos ir ekonomikos fakulteto Finansų studijų programos antrakursiai, kuriems tai buvo puiki proga pagilinti Asmeninių finansų paskaitos metu įgytas teorines žinias. 

Būsimieji finansininkai sėmėsi patirties iš finansų ekspertų

Šio seminaro metu studentai klausėsi įvairių finansų ekspertų pranešimų. AB „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė Odeta Bložienė pristatė septynias auksines asmeninių finansų valdymo taisykles.

VŠĮ „Septyni penktadieniai“ vadovas Žilvinas Butkevičius išsamiai papasakojo, kaip neapsigauti ir derėtis su bankais, imant būsto paskolą. Tuo tarpu UAB „DNB investicių valdymas“ valdybos narė Loreta Načajienė papasakojo apie pensijų sistemą Lietuvoje: pensijų pakopas bei poreikį taupyti, siekiant kad senatvė būtų ori.

Lietuvos banko valdybos nario patarėja Jekaterina Govina pateikė išsamų pranešimą apie inovacijas finansiniame sektoriuje: tarpusavio skolinimo platformas, mobiliąsias pinigines, mokėjimo inicijavimo paslaugą, bekontaktes mokėjimo korteles ir virtualias valiutas.

Seminarą vainikavo UAB „Senergy Finance“ fondų valdytojo dr. Luko Macijausko paskaita apie racionalų investuotoją, reliatyvumą, kontrolės iliuziją ir per didelio pasitikėjimo investuoti problemą. Šia tema parašyta disertacija įvertinta Prezidentės apdovanojimu.

Šis seminaras būsimiesiems finansininkams ne tik praplėtė akiratį, bet ir leido suprasti, jog stebuklų nebūna: kiekvieno laukia sunkus ir ilgas kelias, siekiant savo tikslų, be kurių – nebus progreso. Ir nors kartais siekti tikslo gali būti sunku, tačiau svarbiausia tai daryti su šypsena veide!

You may also like...