Būsimieji administratoriai patirties sėmėsi įmonėje UAB „SDG“

Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedra džiaugiasi gražiu bendradarbiavimu su konsultacijų kompanija UAB „SDG“. Balandžio 18 d. Įstaigų ir įmonių administravimo studentus įmonė tradiciškai pasikvietė į svečius: suorganizavo pažintinę ekskursiją ir paskaitą, kurios metu dalijosi verslo administravimo ir socialinės atsakomybės patirtimi.

Įmonės pavadinimo „SDG“ reikšmė – saugaus darbo garantas. Tai rodo, kad įmonės veiklos sričių spektras platus, tačiau pagrindinės darbo kryptys yra verslo konsultacijų ir mokymų paslaugos, įmonių valdymas, prekyba IMG_3312asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir darbo drabužiais, socialinės akcijos, vairavimo mokymas, statybos paslaugos. Bendrovė laikui bėgant plėtėsi ir šiuo metu konsultacijų kompaniją sudaro devynios įmonės. Šios verslo konsultacijas bei mokymus teikiančios įmonės įsteigtos ir Latvijoje bei Estijoje. Lietuvoje „SDG“ biurai įsikūrę 12-oje Lietuvos miestų.

Pažintinės ekskursijos metu studentams UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė Rūta Jasienė bei personalo vadovė Aušra Kerzienė papasakojo įmonės istoriją, supažindino su veikla Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, dalijosi pasiekimais socialinės atsakomybės srityje. Taip pat vizito metu būsimųjų administratorių laukė susitikimas su kompanijos prezidentu Eduardu Jasu, kuris papasakojo apie verslo organizavimo ypatumus, socialinės atsakomybės svarbą ir atskleidė verslo įmonės sėkmės formulę: „Sėkmę lemia viso kolektyvo pastangos. Reikia pasitikėti savo darbuotojų kvalifikacija, išsilavinimu, intelektiniais gebėjimais ir kūrybiškumu, patikėti jiems kurti naujas paslaugas.  Įmonės veikloje labai svarbus atsakingas požiūris į žmogų. Tai lemia gerus įmonės veiklos rezultatus“, – su studentais įžvalgomis dalijosi verslo profesionalas.

PIMG_3322o vizito studentai džiaugėsi, kad tokios išvykos padeda realiai susipažinti su įmonės veiklos principais bei ugdo praktišką požiūrį į studijas ir už tokią galimybę dėkojo paskaitą ir ekskursiją suorganizavusiems įmonės darbuotojams.

 

You may also like...