Burnos sveikatos katedroje diskutuota apie burnos priežiūros inovacijas

Burnos sveikatos katedroje diskutuota apie burnos priežiūros inovacijasVasario 23 dieną Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Burnos sveikatos katedroje burnos higienos III kurso studentai ir dėstytojai dalyvavo seminare „ Inovacijos dantų ir burnos priežiūroje“, kurį vedė UAB „ Medgrupės“ vadybininkas Adomas Kačinskas.

Seminaro metu buvo diskutuojama, ar gali dantų šepetėlis motyvuoti pacientus valytis dantis, ar galimas pacientų segmentavimas pagal dantų šepetukus. Lektorius seminaro dalyviams pristatė elektrinių šepetėlių privalumus ir trūkumus. Jis akcentavo, kad svarbu atkreipti dėmesį į elektrinio dantų šepetėlio galvutės dydį, šerelių išsidėstymą. Kiekvienas studentas turėjo galimybę pabandyti naujai rinkoje pristatyto dantų šepetėlio ir tarpdančių siūlo „AirFloss Ultra“ funkcines galimybes.

Burnos sveikatos katedroje diskutuota apie burnos priežiūros inovacijasKlinikiniais tyrimais įrodyta, kad tarpdančių siūlas „AirFloss Ultra“ yra taip pat veiksmingas, kaip ir įprastas tarpdančių siūlas. Jis gali būti naudojamas su burnos skalavimo skysčiu arba vandeniu.

Studentai aktyviai dalyvavo diskusijose, domėjosi burnos ir dantų priežiūros inovacijomis, tai maloniai nustebino atvykusius UAB „ Medgrupės“ atstovus. Seminaro metu su UAB „Medgrupės“ atstovais buvo sutarta dėl tolimesnių praktinių kursų organizavimo Burnos sveikatos katedros dėstytojams ir studentams.

You may also like...