Bibliotekos ir informacijos išteklių centre – Menų akademijos studentės personalinė paroda

Iki balandžio 29 d. Kauno kolegijos Bibliotekos ir informacijos išteklių centre (Pramonės pr. 22A, Kaunas) veiks Kauno kolegijos Menų akademijos Dizaino studijų programos antrakursės Solveigos Rokaitės personalinė iliustracijų paroda „Vienaragis Mao“.

Nugalėjusi kompanijos „Mantinga“ skelbtą iliustracijų vaikiškai knygai kūrimo konkursą, studentė turėjo galimybę atskleisti savo pomėgį piešti. „Solveiga yra labai kūrybinga ir piešiniuose atskleidžia savo fantaziją. Studentės grafinio vaizdavimo stilius, pasižymintis kruopščiu iliustracijos detalių išpiešimu, atitiko užsakovo poreikius ir ji laimėjo konkursą“, – sako Dizaino studijų programos lektorė Gintarė Jarašienė.

„Niekada nebūčiau pagalvojusi, jog turėsiu tiek kantrybės ir noro piešti. Nepaisant to, jog dirbau vasaros atostogų metu, nesijaučiau pervargusi. Viso kūrybinio proceso metu turėjau knygelės autorės Paulinos ir maketuotojos Radvilės palaikymą. Kai tik jausdavausi savimi nepasitikinti, sulaukdavau užtarimo ir padrąsinimo“, – džiaugiasi S. Rokaitė.

Iliustracijas knygai studentė kūrė naudodama akvarelę, spalvotus pieštukus, akrilinius dažus bei grafinę piešimo lentą pataisymams. A4 dydžio iliustracijai sukurti prireikdavo dienos ar kiek daugiau. S. Rokaitė sako, jog veikėjus piešti buvo nesudėtinga, daugiausiai laiko užimdavo aplinkos, kurioje jie yra, piešimas, kadangi kiekvieną mažą dobilėlį, gėlę, jos kotelį studentė piešdavo atskirai.

Dizaino studijų programos lektoriai stengiasi studentus kuo dažniau įtraukti į įvairias praktines veiklas, kursinių ir baigiamųjų darbų užduotis derinti su užsakomųjų darbų įgyvendinimu, kad studentai įgytų kuo daugiau praktinės patirties. Bendradarbiavimas su šiemet veiklos 20-metį mininčia kompanija „Mantinga“ yra abipusiai naudingas ir dovanojantis puikius rezultatus.

You may also like...