Bendradarbiavimo galimybės aptartos su Kauno apygardos prokuratūros atstovais

Bendradarbiavimo galimybės aptartos su Kauno apygardos prokuratūros atstovais Birželio 3 dieną Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete svečiavosi atstovai iš Kauno apygardos prokuratūros.

Su Kauno apygardos prokuratūros Vyriausiuoju prokuroru Dariumi Valkavičiumi, Viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroru Marijumi Šalčiumi ir Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros komunikacijos skyriaus vyriausiąja specialiste Egle Šliurpaitė susitiko Vadybos ir ekonomikos fakulteto dekanė Ona Junevičienė, Teisės katedros vedėja dr. Dalia Perkumienė ir lektorė Iveta Vitkutė – Zvezdinienė. Teisės katedros organizuojamame susitikime taip pat dalyvavo trečio ir ketvirto kurso Teisės studijų programos studentai.

Bendradarbiavimo galimybės aptartos su Kauno apygardos prokuratūros atstovais Susitikimo metu studentai buvo supažindinti su prokuratūros veikla, su atskirų prokuratūros skyrių atliekamomis funkcijomis. Atstovai iš prokuratūros studentus taip pat supažindino su įsidarbinimo galimybėmis Kauno apygardos prokuratūroje bei informavo apie savanoriškos praktikos atlikimo galimybes pabaigus Kauno kolegijos Teisės studijų programą.

Pokalbio – diskusijos su Vadybos ir ekonomikos fakulteto atstovais metu buvo tartasi dėl tolimesnių bendradarbiavimo galimybių: bendradarbiavimo sutarties pasirašymo, praktikos vietų pasiūlos bei bendradarbiavimo organizuojant įvairius renginius.

You may also like...