Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtis: Kauno kolegijoje vyko susitikimas su NOBANET tinklo nariais

Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtis: Kauno kolegijoje vyko susitikimas su NOBANET tinklo nariaisKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas ir toliau tęsia savo veiklą NOBANET tinkle bei semiasi verslo patirties iš Baltijos bei Skandinavijos šalių. Gegužės 10–11 dienomis fakulteto lektoriai susitiko su į Kauno kolegiją atvykusiais tarptautiniais svečiais – NOBANET tinklo nariais.

Susitikimo metu dėmesys buvo sutelktas į smulkųjį bei vidutinį verslą tarptautinėje erdvėje bei e. mokymosi metodus. Dvi dienas trukusių darbo grupių posėdžių metu Baltijos ir Šiaurės šalių aukštųjų mokyklų bei asocijuotų verslo struktūrų atstovai aptarė jau nuveiktus darbus, aiškinosi, kaip plėtoti elektroninio verslo modelį studijų procese bei išgrynino vertinimo metodiką, aptarė aukštojo mokslo įstaigų tarptautinio bendradarbiavimo su verslo įmonėmis galimybes, taip pat tolimesnio NOBANET tinklo bendradarbiavimo bei projekto finansavimo perspektyvas.

Kitas NOBANET tinklo narių susitikimas planuojamas rugsėjo mėnesį Rygoje. Projekto vadovų suvažiavimo metu planuojamas e. verslo modulio pristatymas.

Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtis: Kauno kolegijoje vyko susitikimas su NOBANET tinklo nariaisAnot projekto koordinatorės, Vadybos ir ekonomikos fakulteto lektorės Indrės Knyvienės, NOBANET tinklo ruošiamas e. verslo modulis turės didelės reikšmės studijų procese. „E. verslo modulis garantuos sistemišką mokymąsi, – elektroninėje erdvėje bus patogu pasiekti teorinę bei vizualinę medžiagą ir atlikti praktines užduotis, – taip pat lavins studentų praktinius įgūdžius, – padės lavinti anglų kalbos žinias, kūrybiškumą bei kritinį mąstymą“, – teigia I. Knyvienė.

Baltijos ir Šiaurės šalių verslo patirtis: Kauno kolegijoje vyko susitikimas su NOBANET tinklo nariaisBe Kauno kolegijos, NOBANET tinkle dalyvauja Suomijos, Danijos, Latvijos ir Estijos aukštosios mokyklos – Arcada taikomųjų mokslų universitetas, Tietgen verslo kolegija, Vidzemes universitetinė kolegija, Talino kolegija ir kiti partneriai.

Baltijos ir Skandinavijos šalis jungiančio tinklo projekte Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas Lietuvą atstovauja jau ketvirtus metus.

You may also like...