Auksas vėl Kauno kolegijos rankose: IB „Turistlandija“ triumfas Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje

„Verslas veža!“ – būtent tokiu šūkiu šiemet versliausią Lietuvos jaunimą pasitiko jau 22-ąjį kartą organizuojama Tarptautinė imitacinių bendrovių (IB) mugė, kuri šiais metais vyko laikinojoje sostinėje, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. Šiame renginyje jau kelerius metus lyderio poziciją užima Kauno kolegija, kurią atstovavusios komandos ir šiemet susižėrė gausybę apdovanojimų bei pelnė auksinės imitacinės bendrovės vardą.20180426_095702

Šiais metais mugė kvietė pradėti pokyčius nuo savęs – ieškoti idėjų, padedančių spręsti socialines problemas. Kauno kolegijai atstovavo dvi komandos: IB „Žiedūna“ (vadovė Lina Kupstienė) ir IB „Turistlandija“ (vadovė Rasa Šabrinskienė), iškovojusi auksinės komandos titulą.

IB „Turistlandija“ mugės metu pristatė naują projektą „100 valandų Lietuvai pamilti iš naujo“, kuris buvo orientuotas į lietuvius emigrantus. Komanda, kurią sudarė Turizmo ir viešbučių vadybos antrakursiai Judita Liatukytė, Greta Leitaitė, Kamilė Gustevičiūtė ir Aistė Zablockytė, be auksinės komandos titulo buvo įvertinta dar 4 nominacijomis: pelnytas geriausios radijo ir vaizdo reklamos vardas, grupė apdovanota už geriausią socialinę inovaciją ir išrinkta populiariausia mugės komanda. Išskirta ir viena šios komandos narė – Aistė Zablockytė, kuri buvo pripažinta geriausia vadybininke.

20180426_100841Tarptautinėje mugėje sužibo ir dar viena Kauno kolegijos komanda – IB „Žiedūna“, kurią sudarė Įstaigų ir įmonių administravimo antrakursiai Rugilė Rabašauskaitė, Deimantė Jucevičiūtė, Justė Karinauskaitė ir Edvardas Šefleris. Ši komanda apdovanota sidabrine statulėle už originaliausią stendą imitacinių bendrovių mugėje.

Džiugu, kad Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai ne pirmus metus įrodo esantys kūrybingi ir sukaupę daugybę vadybos žinių.

You may also like...