Asmeniniai pasiekimai ugdomi ne tik studijose

Asmeniniai pasiekimai ugdomi ne tik studijoseKauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo katedros studentė Silvija Latožaitė Anykščiuose surengtame finaliniame „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ etape, moterų grupėje iškovojo pergalę.

Į finalinį etapą susirinko beveik 1300 dviračių entuziastų, kurie Anykščių apylinkėmis važiavo 25, 50 arba 75 kilometrus. Moterų grupėje dar prieš šį etapą nugalėtojos titulą užsitikrinusi Silvija Latožaitė ir vėl varžovėms nepaliko vilčių. Taurę ji laimėjo surinkusi maksimalų taškų skaičių.

„Už šį titulą, visų pirma, noriu padėkoti Kauno kolegijai, kurioje mokausi ir kuri man suteikė puikias sąlygas pasiruošti sezonui, kad pasiekčiau tokių rezultatų. Kalbant apie ateitį, tai sezonas man dar nesibaigė. Kitą mėnesį vykstu į Katarą, į Pasaulio plento čempionatą“, – po apdovanojimų kalbėjo 2016 metų nugalėtoja Silvija Latožaitė.

Tai kuo puikiausias pavyzdys kuomet atkaklus darbas, palankios sąlygos ir užsispyrimas leidžia pasiekti puikius rezultatus ne tik studijose, bet ir asmeniniame gyvenime. Linkime sėkmės Pasaulio plento čempionate bei lauksime sugrįžtant su pergale.

Parengta pagal 15min.lt straipsnį.

You may also like...