Aprangos dizaino katedros studentų kurtos kolekcijos – Rygos mados savaitėje

Spalio 31 dieną Rygos mados savaitės (Riga Fashion Week) metu ant podiumo žengė modeliai pasipuošę Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino pirmo kurso studentų ir „Kirpėjų ir grožio specialistų asocijacija“ (KIGSA) kurtomis kolekcijomis.

Aprangos dizaino katedros studentų kurtos kolekcijos – Rygos mados savaitėje

Kauno kolegijos bendradarbiavimas su KIGSA prasidėjo prieš ketverius metus. Kirpėjus, visažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio specialistus vienijanti organizacija padeda išpildyti šukuosenas modeliams Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto organizuojamo Tarptautinio mados šou „Apkalbos“ metu.

KIGSA yra „Organisation Mondiale Coiffure“ (OMC) – didžiausios pasaulyje grožio organizacijos, vienijančios daugiau kaip 500 000 salonų savininkų iš 60 valstybių visame pasaulyje – narė. Tad bendradarbiavimas su šios srities specialistais norint pilnai išpildyti jaunųjų aprangos dizainerių kolekcijas yra itin svarbus. Šį kartą Aprangos dizaino katedros pirmo kurso studentų kolekcijos buvo pristatytos kartu su KIGSA kolekcija „Black and White“ Rygos mados savaitėje.

Tarp balta ir juoda spalva alsuojančių audinių galima buvo išvysti ir jaunosios dizainerės Sandros Klimašauskaitės kurtos drabužių kolekcijos „Diagnozė: isolofobija“ modelius, kurie dar visai neseniai žengė 25-ojoje tarptautinėje specializuotos tekstilės, drabužių, odos gaminių ir inovacijų parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius“. Ugdome tarptautiškumą.

You may also like...