Apie transporto verslą – be jokių užuolankų: susitikimas su profesionalu

Apie transporto verslą – be jokių užuolankų: susitikimas su profesionaluLogistikos pirmakursių susitikimai su šios srities profesionalais tęsiasi. Paskutinįjį balandžio penktadienį studentai dalyvavo apskrito stalo diskusijoje „Logistikos verslo ypatumai ir aktualijos“ bei turėjo galimybę pabendrauti su įmonės UAB „IFSLT“ direktoriumi, savininku Šarūnu Kurlavičiumi.

Susitikimo su studentais metu Š. Kurlavičius papasakojo apie savo verslo pradžią. Svečias pripažino, jog būti verslininku nėra lengva. „Transporto verslas – vienas iš rizikingiausių verslų. Norint pradėti šį verslą, reikia turėti kažkokį pagrindą“, – neslėpė UAB „IFS LT“ vadovas. Svarstydamas apie transporto ir logistikos verslą, Š. Kurlavičius teigė, jog kuriant savo verslą gerą vardą užsitarnauti sunku, o prarasti – labai lengva, todėl atkreipė dėmesį, jog dirbant logistikos srityje svarbios visos detalės.

Apie transporto verslą – be jokių užuolankų: susitikimas su profesionaluDiskutuodami apie logistikos verslo aktualijas, studentai ir paskaitos svečias aptarė logistinės veiklos teisinį reglamentavimą bei naujausias jo pataisas. Š. Kurlavičius taip pat pasidalijo darbo su tarptautiniais klientais patirtimi bei atskleidė bendradarbiavimo su tautiečiais ir užsienio partneriais skirtumus.

Dalyvaudami apskrito stalo diskusijoje, studentai ne tik įdėmiai klausėsi, bet ir patys uždavė juos dominančius klausimus bei turėjo progą pasvarstyti, kaip įsivaizduoja savo ateitį bei kokį tikslą yra išsikėlę šiuo metu. Atsakydami į pastarąjį klausimą, dauguma teigė, jog dabar jiems svarbiausia gauti kuo daugiau žinių bei profesinės praktikos, ką ir tikisi įgyti baigę Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Logistikos studijų programą.

You may also like...