Apie studijas Kauno kolegijoje – Gruzijoje

Apie studijas Kauno kolegijoje – GruzijojeVasario 27–28 dienomis Kauno kolegijos Tarptautinių studijų skyriaus vedėja Jolanta Valiaugienė atstovavo kolegiją tarptautinėje studijų parodoje „The 5th International Education Fair“ Tbilisyje (Gruzija). Kauno kolegija buvo reklamuojama dirbant bendrame stende „Study in Lithuania“ su kitomis Lietuvos aukštosiomis mokyklomis.

Parodos metu bendrauta su jaunuoliais, jų tėvais, mokyklų atstovais, atsakingais už profesinį orientavimą, taip pat bendrauta su Gruzijos AMI, aplankytas Lietuvių kalbos ir kultūros centras. Vasario 26 dieną Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai dalyvavo LR ambasados Gruzijoje organizuotame priėmime.

Apie studijas Kauno kolegijoje – GruzijojeInformacija apie Kauno kolegiją ir jos siūlomas studijų programas buvo išspausdinta leidinyje, kuris buvo platinamas visiems parodos dalyviams.

Dalyvavimas parodose yra viena iš Švietimo mainų paramos fondo  koordinuojamo ESF projekto VP1-2.2.-ŠMM-08-V-02-001 „Aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtra“ veiklų, siekiant pritraukti užsienio studentus į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

You may also like...