Antrakursės kosmetologės teikė individualias konsultacijas

Akimirka iš renginioSaulėtą ketvirtadienio popietę Kosmetologijos katedros antrakursės kartu su dėstytoja L. Valatkevičiene skubėjo į Ugnės Karvelio mokyklą, kur tęsė dalyvavimą MOBI_LAB projekte. Šį kartą būsimosios grožio specialistės kosmetologinės įrangos pagalba matavo projekto dalyvių odos drėgmę, vertino jų gyvenimo kokybę, pateikė respondentams gyvenimo kokybės klausimyną.

Akimirka iš renginioStudentės teikė individualias rekomendacijas apie odos priežiūrą ne tik kosmetikos priemonių pagalba, tačiau susiejo tai su mityba, fiziniu aktyvumu, galimais žalingais įpročiais. Dalyvavusieji projekte klientai buvo įvairaus amžiaus, vyrai ir moterys. Net pačius nekalbiausius ir mažiausiai besidominčius savo odos būkle studentės sugebėjo įtraukti į pokalbį, klausimai merginoms vijo vienas kitą. Sugebėjusios įgyti pasitikėjimą, studentės išgirdo klausimų ne tik apie kasdienę odos priežiūrą, bet ir apie alergines reakcijas, odos priežiūrą sergant odos ligomis. Merginos puikiai panaudojo savo teorines žinias ir įgytus praktinius sugebėjimus ir rekomendavo klientams kosmetologo paslaugas derinti su vizitais pas dermatologą, vardino kosmetinių priemonių aktyviąsias medžiagas, rado ką patarti kiekvienam – ir tam, kuris nekreipia dėmesio į produktų sudėtį, ir tam, kuris nori natūralių ir ekologiškų produktų.

Akimirka iš renginioVisi projekto dalyviai liko patenkinti – klientai nuoširdžiai dėkojo, nenorėjo skubėti namo, studentės įgijo naujos patirties, pasitikėjimo, išaugo noras didinti savo žinių bagažą ir siekti užsibrėžto tikslo.

You may also like...