Akušerių sveikatos mokymuose dalyvavo nuo darželinukų iki gimnazistų

Akušerių sveikatos mokymuose dalyvavo nuo darželinukų iki gimnazistųKauno kolegijos Medicinos fakulteto trečio kurso akušerės, paskatintos dėstytojos Rūtos Lukianskytės, vasario ir kovo mėnesiais lankėsi įvairiose mokymosi įstaigose ir vedė mokymus pasirinktomis temomis įvairaus amžiaus ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams.

Akušerių sveikatos mokymuose dalyvavo nuo darželinukų iki gimnazistųKaune buvo aplankyti:sanatorinis darželis-lopšelis,,Pienė“ ir lopšelis-darželis „Malūnėlis“, kur mažieji mokėsi higienos, t.y. kaip taisyklingai plauti rankytes.  Darželiuose „Malūnėlis“ ir „Pagrandukas“ studentės pristatė temą „Švarūs dantukai – sveiki ir gražūs“. Kauno Maltiečių dienos centre vaikai mokėsi pirmosios pagalbos pagrindų, o „Obuolio“ pradinėje mokykloje – smagiai pasportavo. Dėmesys skirtas ir vyresniesiems: studentai vedė mokymus apie pirmąją pagalbą Kauno Šv. Mato gimnazijos vienuoliktokams. Akušerių mokymai neapsiribojo vien tik Kaunu, studentės vyko ir į kitus Lietuvos miestus ir miestelius. Vilniaus Gabijos gimnazijos penktokai diskutavo apie pirmąją pagalbą, Lukšių Vinco Grybo abiturientai ir Salantų gimnazijos devintokai buvo supažindinti ir išmokyti pradinio gaivinimo pagrindų. Iš viso skirtinguose mokymuose dalyvavo 265 darželinukai ir moksleiviai.

Kaip teigia organizatoriai, tiek maži, tiek dideli noriai dalyvavo mokymuose, džiaugėsi svečiais ir patys norėjo viską išbandyti. Akušerijos studentai džiaugėsi įgyta patirtimi, kuri padėjo įtvirtinti turimas žinias  ir įgūdžius apie pirmąją pagalbą, pradinį gaivinimą ir asmens higieną.

Akušerių sveikatos mokymuose dalyvavo nuo darželinukų iki gimnazistų Akušerių sveikatos mokymuose dalyvavo nuo darželinukų iki gimnazistų Akušerių sveikatos mokymuose dalyvavo nuo darželinukų iki gimnazistų

You may also like...