Akcija su „Maisto banku“: kauniečiai gyrė studentišką sriubą

Akcija su „Maisto banku“: kauniečiai gyrė studentišką sriubą„Studentiška sriuba tokia pat skani kaip ir kareiviška košė,“ – spalio vidury juokavo kauniečiai, sudalyvavę akcijoje „Studentiška lėkštė šilumos 2014“, kurią Kauno kolegijos studentai organizavo kartu su „Maisto banku“.

Kauniečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami užsukti ir prie specialios palapinės pasivaišinti sriuba bei paaukoti skurstantiems Lietuvos žmonėms. Senamiesčio praeiviams koncertavo Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos jungtinio choro solistai.

Akcija su „Maisto banku“: kauniečiai gyrė studentišką sriubąGardų patiekalą iš vištienos ir daržovių pagamino Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto studentai. Viešojo maitinimo katedra išvirė 100 litrų patiekalo. Miestiečius aukoti kvietė „Maisto banko“ ir Kauno kolegijos studentų atstovybės savanoriai.

Akcijai paramą suteikė ir kelios Kaune veikiančios bendrovės: indus parūpino UAB „Sangaida“, produktais rėmė „PROMO Cash & Carry“, aplinkos tvarkymu rūpinosi „Kauno švara“. Prie akcijos prisidėjo ir Kauno miesto savivaldybė, radijo stotis „Tau“ bei restoranas-baras „Yzybar“.

Akcija su „Maisto banku“: kauniečiai gyrė studentišką sriubąAkcijos organizatoriai džiaugėsi, jog per keletą valandų pavyko surinkti per 1200 litų. Surinkti pinigai nukeliavo į „Maisto banko“ fondą, iš kurio lėšų formuojami maisto daviniai vargstantiems Lietuvos gyventojams. Praėjusiais metais pirmą kartą vykusioje akcijoje kauniečiai paaukojo per 1800 litų.

Akcija su „Maisto banku“: kauniečiai gyrė studentišką sriubąAkcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ organizatoriai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į bado, skurdo problemas. Studentai kartu su „Maisto banku“ primena, kad Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus, t. y. 18,6 procento gyventojų.

You may also like...