Absolventų susitikimas: žygis plaustu ir planai rudeniui

Liepos 26 dieną Kauno kolegijos absolventai organizavo vasaros susitikimą, kuriame plaukė plaustu Nemunu nuo Panemunės šilo iki Kauno senamiesčio.

Kaip pasakoja susitikimo organizatoriai, dalyvaudami žygyje absolventai ne tik turėjo galimybę apžiūrėti įspūdingą Kauno miesto kraštovaizdį,  tačiau ir pabendrauti, o svarbiausia – pasidalinti vis dar išlikusiais įspūdžiais, kurie gyvuoja atmintyje nuo studijų metų.

Alumni klubo Prezidento Mindaugo Samuolaičio teigimu, absolventų susitikimai yra labai reikšmingi ir svarbūs, nes tokiuose renginiuose suteikiama galimybė susitikti su grupės ar kurso draugais, pasikeisti ar atnaujinti kontaktus, palaikyti tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą.

Alumnų žygyje dalyviai svarstė idėjas ir toliau tęsti aktyvaus laisvalaikio tradicijas, galbūt surengti sporto ar įvairių rungčių (estafečių) Alumni varžybas, sukviečiant skirtingų metų baigimo absolventus. M. Samuolaičio teigimu, taip pat klubo plėtojimui, ateities vizijos išgryninimui yra planuojama suburti darbo grupę, kuri konkrečiau apibrėžtų klubo veiklą, įtraukiant tiek senesnių metų, tiek dabartinius Kauno kolegijos absolventus.

„Žadame kitą Kauno kolegijos alumnų susitikimą surengti rugsėjį – kolegija rudenį minės 15 metų sukaktį. Gali būti, kad susitikimas bus interaktyvus, sportiškas. Paliekame intrigą ir visą informaciją paskelbsime jau šios vasaros pabaigoje. Labai tikimės kuo aktyvesnio absolventų dalyvavimo, juk tai puikus būdas pasidalinti įspūdžiais su buvusiais suolo draugais.

Jei turite pasiūlymų, idėjų, ar norite tiesiog pasisveikinti susisiekite su mumis paštu kkalumni@go.kauko.lt,  telefonu 837 35 11 11

Visus absolventus maloniai kviečiame prisijungti prie Alumni klubo „Facebook” grupės

 

 

You may also like...