Kauno kolegijos salės futbolo „5×5“ finalas – tarptautinis - Diktum Faktum - Kauno Kolegija

Kauno kolegijos salės futbolo „5×5“ finalas – tarptautinis

Kauno kolegijos salės futbolo „5×5“ finalasGruodžio 10 dieną Kauno kolegijoje sklandė salės futbolo „5×5“ pirmenybių aistros – vyko finaliniai mūšiai ir išsiaiškintos 1–3 vietos.

Rungtynes dėl trečiosios vietos laimėjo pirmoji Kauno kolegijos rinktinė, kuri rezultatu 6:2 įveikė komandą „Keiniai“. Dėl nugalėtojų titulo varžėsi antroji Kauno kolegijos rinktinė Kauno kolegijos salės futbolo „5×5“ finalasir komanda „Erasmus“. Rungtynėse netrūko gražių epizodų, kuriuos ovacijomis palydėdavo gausiai susirinkę žiūrovai. Turnyro nugalėtojais tapo antroji Kauno kolegijos rinktinė, kuri rezultatu 8:3 įveikė „Erasmus“ komandą. Sveikiname finalininkus!

Salės futbolo turnyre dalyvavo dabartiniai ir buvę Kauno kolegijos studentai bei dėstytojai. Iš viso dalyvavo 8 komandos ir per beveik 3 savaites buvo sužaista 16 rungtynių. Turnyrą organizavo sporto vadybos studentai Paulius Budriūnas, Almantas Jakunskas, Vaidas Bereznauskas, Gytis Mankus ir dėstytojas Vitalijus Kazlauskas.

Kauno kolegijos salės futbolo „5×5“ finalasSalės futbolo „5×5“ pirmenybių organizatoriai entuziastingai pažada, kad ši tradicija įgaus pagreitį ir salės futbolas Kauno kolegijos sporto salėse karaliaus ir kitąmet.