Paaiškėjo krepšinio turnyro čempionai - Diktum Faktum - Kauno Kolegija

Paaiškėjo krepšinio turnyro čempionai

IMG_8012Pasibaigbė jau ketvirtasis studentų krepšinio turnyras, skirtas direktoriaus Mindaugo Misiūno taurei laimėti. Čempionais tapo „SV-10″ komanda, sidabru pasidabino ,,Alfa“ , o mažąjį finalą laimėjo ,,Nepaėjo korta“ vaikinai.

Mažajame finale nuo pat pirmų akimirkų vyko įnirtinga kova, kuomet abi komandos keitėsi taikliais metimais ir po pirmo kėlinio komandas skyrė vos vienas taškas 23:22 „Sporto vadybininkų” naudai, antrajame ketvirtyje jėgas pademonstravo A.Kručas, kurio dėka ketvirtis buvo geresnis ,,Nepaėjo korta“ vaikinams, kurie prieš didžiąją pertrauką išlygino rezultatą 40:40. Sužaidus tris kėlinius, minimaliu dviejų taškų skirtumu į priekį išsiveržė ,,Nepaėjo korta“, kurie ketvirtame ketvirtyje pasinaudojo proga ir pagreitino žaidimo tempą. Šis manevras jiems atnešė pergalę mažajame finale, rezultatu 80:74 (22:23; 18:17; 16:14; 24;20).

IMG_7809Rezultatyviausiai „Sporto vadybininkų” komandoje žaidė kapitonas Martynas Valters pelnęs komandai 29 taškus, dar po 13 pridėjo Samanta Aleksiutė ir Aurimas Milieška.

,,Nepaėjo korta“ pergalę atnešė 23 taškus pelnęs Mantas Kudirka, dar 16 pridėjo Vaidotas Gadliauskas, o Aivaras Kručas komandai pelnė 15 taškų.

IMG_8176Finalinėse rungtynėse susitiko „SV-10″ ir ,,Alfa“ komandos. Manto Košelio vedini ,,Alfa“ vaikinai nuo pat pirmo kėlinio atsiliko ir nesugebėjo rasti priešnuodžių Edgarui Rupeikai ir Justui Januliui, kurie žaidė geriausias rungtynes šiame sezone. „SV-10″ vaikinai rungtynėse pelnė net 16 tritaškių iš kurių 9 pataikė aukštaūgis Justas Janulis. Nuo pirmo kėlinio pradžios pirmavę „SV-10″ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 83:69 (17:10; 15:13; 22:25; 29: 21) ir tapo turnyro čempionais.

„SV-10″ komandai aukso medalius iškovoti padėjo Justas Janulis pelnęs 36 taškus, dar 22 pridėjo Edgaras Rupeika, o Evaldas Jurgaits komandai pridėjo dar 9 taškus.

IMG_8165,,Alfa“ komandą gelbėti bandė komandos kapitonas Mantas Košelis, kuris pelnė beveik pusę komandos taškų t.y. 34 iš 69, jam talkino 14 pridėjęs Rytis Sasnauskas.

Geriausi direktoriaus Mindaugo Misiūno taurės komandų žaidėjai:

„SV-10“- Edgaras Rupeika

,,Alfa“ – Mantas Košelis

,,Nepaėjo korta“ – Mantas Kudirka

,,Sporto vadybininkai“ – Samanta Aleksiutė

IMG_8195Geriausiu viso turnyro žaidėju pripažintas Justas Janulis

Komandas apdovanojo Kauno kolegijos direktorius Mindaugas Misiūnas bei svečias iš Serbijos dr. Nenad Trunic. Ačiū tariame turnyro rėmėjams ,,Red Bull“, kurie finalo metu atgaivino kolegijos studentus.