Kaip sekėsi Kauno kolegijos krepšininkams? Atgarsiai, kuo baigėsi miesto pirmenybės - Diktum Faktum - Kauno Kolegija

Kaip sekėsi Kauno kolegijos krepšininkams? Atgarsiai, kuo baigėsi miesto pirmenybėsPuikiai pradėtas sezonas, 11 pergalių iš eilės, tačiau komandai sezonas baigėsi ketvirtfinalyje. Kauno kolegijos krepšininkai Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) „A“ lygos ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių nusileido ,,BalduSandelis.lt“ ekipai.

Pirmąsias rungtynes geriau pradėję Kauno kolegijos studentai išsiveržė į priekį. E. Rupeikos ir A. Žilinsko reidai į baudos aikštelę leido taškus rinkti lengvai, o kelis tritaškius pridėjęs M. Valters dar labiau atitolino savo komandą nuo varžovų. Vis dėlto, itin emocingai žaidę „BalduSandelis.lt“ žaidėjai taip pat atsakė taikliais metimais. Du tritaškius pataikęs M. Tamošiūnas neleido Kauno kolegijai įgyti dviženklio pranašumo, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 29:21. Antrajame rungtynių ketvirtyje agresyviau pradėjo žaisti „BalduSandelis.lt“ komanda, tad skirtumas mažėjo. Kėlinį taikliais baudos metimais baigęs M. Valters atstatė turimą pranašumą iki 3 taškų, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 53:50.

Kaip sekėsi Kauno kolegijos krepšininkams? Atgarsiai, kuo baigėsi miesto pirmenybėsPo ilgosios pertraukos „BalduSandelis.lt” komandoje iniciatyvos ėmėsi L. Grabauskas.  Ketvirtajame kėlinyje po 4 minučių rezultatas dar buvo lygus, tačiau tuomet prabilo varžovų snaiperiai, surengtos kelios greitos atakos ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė „BalduSandelis.lt“.

Rezultatyviausiai KK žaidė J. Janulis 20 (7 atk. kam.), E. Rupeika 18 (8 atk. kam., 7 rez, perd,), A. Žilinskas (7 atk. kam.) ir M. Košelis po 13.

Rungtynių statistika

Vaizdo reportažas

Atsakomųjų rungtynių pirmoji pusė buvo labai atkakli ir nė viena komanda nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo. Po dviejų kėlinių „BaldųSandelis.lt“ ekipa pirmavo tik 3 taškų skirtumu – 52:49. Po ilgosios pertraukos pilnos salės sirgalių užvesti studentai sugebėjo išsiveržti į priekį ir po trijų kėlinių pirmavo 58:64. Lemiamą ketvirtį vyko tikra kova aikštelėje, tačiau ir vėl tritaškiais prapliupusi  „BaldųSandelis.lt“ ekipa prisivijo  ir sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą, kuri leido jiems laimėti visą seriją ir žengti į A lygos pusfinalį.

Kaip sekėsi Kauno kolegijos krepšininkams? Atgarsiai, kuo baigėsi miesto pirmenybėsPirmosios komandos treneris Rolandas Rakutis teigė, kad komandos žaidėjai šiemet itin patobulėjo: „Skirtingos rungtynės buvo. Pirmose buvome per minkšti, vyrams sakiau, kad atkrintamosiose turime žaisti vyriškai, kietai. Pirmose rungtynėse leidome pelnyti 93 taškus, o šioms rungtynėms ruošėmės per treniruotes. Atidirbinėjome tam tikras gynybos sistemas, kai kurios tikrai šiandien pasiteisino, bet gale priešininkus lydėjo sėkmė. Neturiu savo žaidėjams nė menkiausių priekaištų, nes kovėsi, atidavė visas širdis. Galbūt pritrūko E.Rupeikos, kuris pirmame kėlinyje susirinko keturias pražangas ir turėjome jį taupyti. Pabaigoje gavo penktą, vertėmės be jo. Tikrai noriu vyrams padėkoti už šį sezoną, už nuveiktą darbą, matau ir jaučiu, jog jie patobulėjo. Sezonas dar nesibaigia, nes turime kolegijų žaidynes, kuriose sieksime tapti čempionais. Taip pat ruošimės kryptingai kitiems metams.“

Daugiausia taškų Kauno kolegijos komandai pelnė  J.Janulis 20 tšk. (15 atk. k.), M.Košelis 16 tšk., E.Rupeika 15 tšk.

Antroji Kauno kolegijos rinktinė sezoną KKML ,„B“ lygoje baigė kiek anksčiau. Į atkrintamąsias varžybas vaikinai nepateko, galutinėje rikiuotėje liko 10 vietoje, tačiau lyginant su prajėjusių metų rezultatais pasirodymas buvo kur kas geresnis, žaidėjai  kaupė patirtį, kuri pravers ateinančiame sezone.

Kaip sekėsi Kauno kolegijos krepšininkams? Atgarsiai, kuo baigėsi miesto pirmenybės„Sezonas geresnis nei debiutinis tiek pergalių prasme, tiek žaidimo kokybe. Trūko dviejų pergalių, kad komanda  žaistų atkrintamosiose, bet jai neįvertini varžovo ar truputi patingi, rezultatas būna kitas. Su studentais darbas ir yra tuo įdomus , kad kiekvienose varžybose bandai pasiekti maksimumą su ribotomis pajėgomis, nes studentai turi darbus, kitokias papildomas veiklas. Mažais žingsniais judame į priekį. Galiu pasakyti, kad kai kurie žaidėjai padarė didelę pažangą, nes dauguma žaidėjų yra be didelės krepšinio patirties. Kovoti tenka prieš RKL ar NKL lygų žaidėjus,“– sezoną apibendrino antrosios komandos treneris Modestas Riauka.

Kauno kolegijos krepšininkai balandį dar žais Lietuvos kolegijų žaidynėse, kur bandys apginti čempionų titulus.