KKML: Nuo bronzos medalių Kauno kolegijos krepšininkus skyrė vos 4 taškai - Diktum Faktum - Kauno Kolegija

KKML: Nuo bronzos medalių Kauno kolegijos krepšininkus skyrė vos 4 taškai

KKML finalaiGegužės 13 dieną buvo žaidžiami Kauno krepšinio mėgėjų (KKML) „A“ lygos finalai, kuriuose dėl 3 vietos kovojo ir Kauno kolegijos komanda. Nors medalių iškovoti nepavyko, tačiau komandinės dvasios ir kovingumo rungtynėse netrūko.

Nuo bronzos medalių mus skyrė vos 4 taškai… KKML „A“ lygos finale dėl trečiosios vietos lygi kova vyko nuo pirmos iki paskutinės susitikimo minutės. Tačiau jėgų paskutinėmis minutėmis pritrūkusi Kauno kolegijos komanda rezultatu 77:81 pralaimėjo IMLITEX komandai ir antrus metus iš eilės liko ketvirti.

KKML finalaiPer pirmą kėlinį įgytą trijų taškų pranašumą pavyko išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos. Tačiau antroji rungtynių pusė buvo nesėkminga, trečio kėlinio pradžioje kelios padarytos klaidos ir mes tapome besivejančia komanda, trečio kėlinio viduryje pralaiminėjome 5 taškais, tačiau iki kėlinio galo pavyko sumažinti skirtumą iki 1 taško. Ketvirtas kėlinys tapo tikru išbandymu, prieš jam prasidedant komandos nariai vienas kitą drąsino ir net negalvojo atiduoti pergalės varžovams, ketvirčio pradžioje 61:58 trumpam buvome išsiveržę į priekį, tačiau pergalė slydo iš rankų. IMLITEX laimėjo atkarpą 13:5 ir paskutinėmis minutėmis skaičiavo jau KKML finalaidvylikos taškų pranašumą. V. Gadliausko, A. Betrašiaus ir P. Irtmono tritaškiai gaivino Kauno kolegijos viltis pasiekti pergalę, tačiau varžovai jau pernelyg buvo nutolę. Iki ketvirto kėlinio galo likus 24.1 sekundės turėjome jau tik 3 taškų trūkumą, tačiau keli netaiklūs metimai, varžovo pataikyta bauda skelbė, kad rungtynes pralaimėjome. Tačiau taip, kaip žaidė 7 Kauno kolegijos rinktinės vaikinai, kokį palaikymą vienas kitam rodė, kaip norėjo įrodyti, kad jie gali, kaip jie kovojo kiekviename aikštelės centimetre, turėtų pavydėti dauguma komandų.

Kauno kolegija: A. Bertašius 19 tšk. (12 atk. k., 30 naud. b.), E. Rupeika 14 tšk., V. Gadliauskas ir A Gavelis (13 atk. k.) po 13 tšk.

KKML „A“ lygos snaiperiu tapo būtent Kauno kolegijos studentas A. Kručas! Viso sezono metu jis tritaškius metė 43 proc. taiklumu. Sveikinimai jam! Rungtynių geriausieji.

Finalinių rungtynių gražiausius epizodus ir V.Gadliausko komentarą galite rasti čia.

KKML finalaiPo tokios savaitės, po tokių dviejų sunkių rungtynių, Kauno kolegijos krepšininkai įrodė, kad net ir daugybę kartų kelių taškų skirtumu pralaimėję rungtynes, jie iš naujo gali atrasti motyvacijos siekti pergalės. Prieš sezoną treneris R. Rakutis kėlė tikslą miesto lygoje komandai patekti tarp keturių stipriausių komandų, net ir traumų išretinti ir lemiamose kovose likę vos septyni jie šį tikslą įgyvendino.

Sezoną komanda jau baigė, tačiau dauguma žaidėjų vasarą ruošiasi sportuoti individualiai ir naują sezoną pradėti dar labiau patobulėję ir pasiryžę toliau garsinti Kauno kolegijos vardą ir miesto, ir Lietuvos studentų krepšinio lygoje!