KKML: vienos emocianaliausių šio sezono rungtynių - Diktum Faktum - Kauno Kolegija

KKML: vienos emocianaliausių šio sezono rungtynių

Kauno krepšinio mėgėjų lygos sezonas Kauno kolegijos krepšininkus papuošė sidabruKauno kolegijos krepšininkai atkeliavo iki Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) „A“ lygos pusfinalio, o rungtynių metu prireikė net pratęsimo!

Rungtynių pradžia kolegijos krepšinio žaidėjams nesusiklostė, pralaimėta atkarpa 2:14, tačiau vėliau komanda minutės pertraukėlės atsitiesė ir tirpdė skirtumą iki pat antro ketvirčio pabaigos, kuomet švieslentėje degė rezultatas 45:47 varžovų naudai. Deja, bet pirmajame kėlinyje traumą patyręs A. Kručas aikštelėje nebepasirodė.

Kauno krepšinio mėgėjų lygos sezonas Kauno kolegijos krepšininkus papuošė sidabruTrečią kėlinį kolegijos komanda pradėjo išlygindama rezultatą, tačiau vėl pasijuto priešininkų atotrūkis. Dar po trijų kėlinių mūsų Alma Mater studentai įgijo 4 taškų pranašumą kurį iki ketvirto kėlinio vidurio pavyko padidinti iki 7 taškų. Kai atrodė, kad jau galime šiek tiek lengviau atsikvėpti, varžovai smeigė tritaškį, vėliau sumetė baudas, mums nepavyko surengti atakos, penktą asmeninę pražangą užsidirbo A. Bertašius. Varžovams nesudrebėjo ranka – pataikyti baudų metimai ir mes jau atsilikinėjome 3 taškais. Tačiau kolegijos žaidėjas E. Rupeika likus 14 sekundžių iki kėlinio pabaigos išprovokavo 3 baudų metimus, kuriuos atliekant jam nesudrebėjo ranka ir rezultatas buvo išlygintas. Varžovai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios prieš A. Gavelį priverstas pulti priešininkas nepataikė kamuolio į krepšį, o sirena skelbė pratęsimą…

Kauno krepšinio mėgėjų lygos sezonas Kauno kolegijos krepšininkus papuošė sidabruJį pradėjome atkarpa 0:5 tačiau iš visų jėgų kabinomės į pergalę. Verta paminėti, jog Kauno kolegijos komanda visas rungtynes kovojo kiekviename aikštės centimetre, vienas kitą palaikė, skatino nepasiduoti ir atidavė visą širdį… Galbūt tądien fortūna buvo ne mūsų pusėje ir po pratęsimo rezultatu 85:92 turėjome pripažinti „Basement“ pranašumą.

Išeindami žiūrovai kalbėjo, kad tai buvo įspūdingiausios, dinamiškiausios ir emocionaliausios šio sezono rungtynės, kurias jiems teko matyti. Po tokių rungtynių net ir patyrę pralaimėjimą galime pasakyti didelį „ačiū“ treneriui ir komandai, kurie atidavė visą širdį ir jėgas bei kovojo iki pat pabaigos!