Efektyvūs mokymosi metodai studentams: svečiuose Kauno apskirties Parkinsono ligos draugijos pirmininkas

Jau antrus metus iš eilės Kauno kolegijoje vyksta „Idėjos praktiškai“ remiamas projektas, skirtas Parkinsono ligai. Šių metų projekto idėja buvo papildyta tarpdisciplininėmis prieigomis ir integralių praktikos metodikų taikymu, sprendžiant Parkinsono liga sergančių asmenų sveikatos problemas. Štai 2017 metais buvo parengtos knygos ir kalendorius „Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?“, o šiemet yra numatyta sukurti filmuotą mokomąją medžiagą, skirtą gerinti Parkinsono liga sergančių asmenų judėjimo funkciją.

Efektyvūs mokymosi metodai studentams: svečiuose Kauno apskirties Parkonsono ligos draugijos pirmininkasProjektu siekiama padėti žmonėms, sergantiems Parkinsono liga, ir, įtraukiant realių situacijų studijavimą į bendrosios praktikos slaugos, kineziterapijos, ergoterapijos, socialinio darbo studijų programas, suteikti studentams daugiau žinių apie ligą ir pagalbos sergantiesiems priemones.

Efektyvūs mokymosi metodai studentams: svečiuose Kauno apskirties Parkonsono ligos draugijos pirmininkasŠių metų vasario 23 dieną Kauno kolegijos Medicinos fakulteto slaugos katedroje apsilankė Kauno Apskrities Parkinsono ligos draugijos pirmininkas Vaclovas Tunaitis. Pirmininkas pristatė Lietuvos Parkinsono draugijos veiklos istoriją – bendrosios praktikos slaugos specialybės studentai su dideliu susidomėjimu peržiūrėjo vaizdo siužetą apie 20-ties metų draugijos veiklą Lietuvoje. Projekto vadovė doc. Viktorija Piščalkienė supažindino studentus su jau antrus metus iš eilės vykdomo projekto užduotimis ir įamžintomis akimirkomis, kuriose matomos bendro Kauno kolegijos dėstytojų, studentų, administracijos ir žmonių, sergančių Parkinsono liga, darbo rezultatai.

Efektyvūs mokymosi metodai studentams: svečiuose Kauno apskirties Parkonsono ligos draugijos pirmininkasDraugijos pirmininkas Vaclovas Tunaitis akcentavo sergančio žmogaus pastangų, motyvacijos reikšmę ir kaip svarbu nenuleisti rankų sergant šia liga. Studentams ir dėstytojams buvo ypač įdomu pamatyti ir praktiškai išbandyti sveikatą gerinančias reabilitacines priemones, kurias naudoja „susidraugavęs“ su šia liga žmogus. Aukštosios mokyklos studentai taip pat turėjo galimybę pateikti klausimus Parkinsono ligos draugijos pirmininkui ir tiesiogiai sužinoti apie žmonių, sergančių Parkisnono liga, gydymo ir reabilitacijos galimybes.

You may also like...